X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Residencial Das Araras

Rua Do Campinho Lote 2, Quadra F, Village 1, Taperapuan (bahia), Porto Seguro, Brazylia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Residencial das Araras znajduje się w Taperapuan Beach, Porto Seguro, Bahia, Brazylia.
Porto Seguro jest łatwy cel do osiągnięcia, posiada port lotniczy obsługiwany przez wszystkich krajowych linii lotniczych i terminalu autobusowego (Rodoviaria), który ma codziennie autobusem do iz wielkich miast Brazylii.

Z terminalu lotniska lub autobusem najłatwiej jest wziąć taksówkę w Residencial das Araras (Taksówką jest ok. 30 BRL) upewnij się zawsze negocjować opłatę pierwszą, przed wejściem na taksówkę. Jeśli kierowca nie jest pewien, gdzie Residencial das Araras jest dostać inny sterownik lub ich zadzwoń do nas: 3679-1054 o drogę.

Podróżni doradcze, UWAGA: niektórzy taksówkarze nie są uczciwi i postara się za wyższą taryfę lub cię na pobyt w innych kwaterach, więc mogą otrzymać prowizję. Twierdzą, że masz już rezerwację. Jeśli kierowca wydaje się nieco podejrzanie lub wątpliwości podjąć inną taksówkę lub autobus.

Można dojechać autobusem do centrum miasta, gdzie można łatwo wynająć samochód lub złapać łączący autobusem. (Autobusy z nazwą "VILLAGE" lub "BARRAMARES" przez wioski przechodzi bezpośrednio przed Residencial das Araras, poprosić kierowcę autobusu lub kolekcjonera taryf, aby zatrzymać w Riacho Doce, Mercado Luandzie lub Residencial das araras)

Residencial das Araras położony jest na północ od centrum miasta, w rejonie Taperapuan Beach, znany również z mieszkańcami, jak Orla Norte, dwóch znanych dzielnic klasy średniej (Bairros), o nazwie Wioska 1 i Balneario de Taperapuan.
Od centrum miasta iść na północ wzdłuż wybrzeża trasie znanej jako Avenida Beira marca Tuż obok dużego klubu plażowego nazwie Axe Moi dojdziesz do restauracji Goiania Sabor, powiedz kierowcy skręcić w lewo na Avenida Village (RG w mapach Google), idź prosto aż kończy się na skrzyżowaniu Rua Telegrafo, skręcić w prawo na Rua Telegrafo iść prosto, aż dojdziesz do małego lewego skrzyżowaniu zwrotnym, tuż przed Mercado Luandzie. Tutaj można zobaczyć nasz znak, skręcić w lewo na Rua Campinho i jesteś tam!
Jeśli przechodzą przed Mercado Luanda, odeszłaś trochę za daleko!
Jest średnie trasy w Residencial Das Araras pośrednictwem innego mieszkalnej okolicy zwanej Paraiso Pataxos dos bezpośrednio po drugiej stronie ulicy od restauracji Barraca temat Gaucho. Skręć w lewo na (Rua dos w Rio mangues Google maps) off Avenida Beira Mar, iść za hotelem Sueds i obok Pitstop rynku, ta droga nosi lewo i przecina Rua Telegrafo, skręcić w prawo na Telegrafo lewo na Rua do Campinho

Nasz adres jest podzielony w następujący sposób:
Dzielnica: Balneario de Taperapuan, Wioska 1
Najbliższe Główne Ulica: Rua Telegrafo
Ulica: Rua do Campinho, # 02
Miasto Sekcja Taperapuan Beach, Porto Seguro
Stan / C'ntry: Bahia, Brazylia
Kod pocztowy: 45810-000

Proszę wydrukować mapę Google i tych kierunków z Hostelworld.com odsyłające i demonstracji dla taksówkarzy.
Jeśli masz problemy transportowe, Need Tłumaczenie Pomoc lub wymagają dalszego dojazdu do hostelu, po prostu skontaktuj się z nami.