X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Residencia Malaga Backpackers

c/ Jeronimo Bobadilla N�4, Malaga, Hiszpania

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 68%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 66%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworzec autobusowy i PKP Autobusem CITY

Jeśli przyjechał autobusem lub pociągiem jechać autobusem N1 miasta lub 3 z Heroes de Sostoa Avenue przystanku autobusowego w kierunku Avenue de la Paloma (poprosić kierowcę autobusu). Wysiąść na Bohaterów de Sostoa - przystanek autobusowy BDA Giron. Jesteś bliżej. Spacer kolejne 30 metrów i skręcić w prawo na pierwszym zakręcie (widać minimarket) - jesteś na ulicy Jeronimo Bobadilla i hostel będzie po prawej stronie z N.4 ulicy.

Wejście hostel jest jednym z wielkim czarnym drzwi. Na ścianie nad drzwiami jest mały znak: BACKPACKERS RESIDENCIA MALAGA

Z dworzec autobusowy i PKP na piechotę

Z dworca autobusowego spacerem przez dworzec kolejowy - hostel jest tylko około 15 minut.
RENFE dworzec będzie na prawej stronie. Pobyt na ulicy Bohaterów de Sostoa i jechać prosto aż do stacji benzynowej CEPSA, który będzie po lewej stronie. Jeronimo Bobadilla ulicy rozpoczyna się tuż po drugiej stronie ulicy w przeciwnym kierunku od stacji benzynowej.

Z LOTNISKA
Jeśli chcesz się autobusem trzeba wziąć autobus A i wysiąść w La Paloma Aveneu BDA Giron. Oglądając do alei musisz chodzić w lewo i przejść przez ulicę, zobaczysz sklep o nazwie Euro Cien. Musisz przejechać La Paloma Avenue, aż pojawi się supermarket o nazwie: Supercor pójść dalej i przyjazd do Heroes de Sostoa Avenue, dalej prosto i skręcić w lewo na następnym rogu jest to Jeronimo Bobadilla Street, jesteśmy w numer 4 Ogłoszenie na drzwiach mówi: RESIDENCIA Malaga Backpackers.
Jeśli chcesz wziąć taksówkę koszt jest około 20, a trzeba powiedzieć taksówkarzowi nazwa ulicy jest Jeronimo Bobadilla N4, w przedniej części Cepsa De Paso Gas Station (Alaska) i jego lokalizacja jest między heroe de Sostoa i Av. de la Paloma. Ogłoszenie na drzwiach mówi: RESIDENCIA Malaga Backpackers.

SAMOCHODEM z Kadyksu
Zjedź Malaga Centro Puerto (port Centrum). Skręć w prawo w pierwszej alei, Juan XXIII. Idź prosto wzdłuż alei 1300 mts. Przejdź przez most i skręcić w prawo, idź prosto 200 mts i skręcamy w lewo. Ta ulica jest Jeronimo Bobadilla. Idź prosto 80 mts i czarne drzwi hostelu. Można zaparkować na ulicy, to jest wolny, aby to zrobić.

SAMOCHODEM z Barcelony
Zjazd 238-Center. Skręć w prawo w pierwszej alei, Juan XXIII. Idź prosto wzdłuż alei 1300 mts. Przejdź przez most i skręcić w prawo, idź prosto 200 mts i skręcamy w lewo. Ta ulica jest Jeronimo Bobadilla. Idź prosto 80 mts i czarne drzwi hostelu. Można zaparkować na ulicy, to jest wolny, aby to zrobić.

WAŻNE: wydrukować mapę, gdzie wskazania przystanki autobusowe i miejsca zamieszkania, a tym samym, można nas znaleźć łatwiej.