X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Residencia Malaga Backpackers

c/ Jeronimo Bobadilla N�4, Malaga, Hiszpania

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 65%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 64%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z autobusem lub pociągiem stacji na miejski autobus

Jeśli przyjechał autobusem lub pociągiem wsiąść do autobusu N1 miasta lub 3 z Heroes de Sostoa Avenue przystanku autobusowego w kierunku Avenue de la Paloma (poprosić kierowcę autobusu). Wysiąść na Heroe de Sostoa - przystanek Bda Girn. Jesteś bliżej. Iść kolejne 30 metrów i skręcić w prawo na pierwszym zakręcie (widać minimarket) - jesteś na ulicy Jeronimo Bobadilla i schronisko będzie po prawej stronie z N.4 ulicy.

Wejście hostel jest jednym z wielkim czarnym drzwi. Na ścianie nad drzwiami jest mały znak: BACKPACKERS RESIDENCIA MALAGA

Z dworca kolejowego autobusem lub pieszo

Z dworca autobusowego przejść przez dworzec kolejowy - hostel jest tylko około 15 minut.
Stacja kolejowa RENFE będzie po prawej stronie. Pobyt na Heroes de Sostoa ulicy i jechać prosto aż do stacji benzynowej CEPSA który będzie po lewej stronie. Ulica Jeronimo Bobadilla rozpoczyna się tuż po drugiej stronie ulicy w przeciwnym kierunku od stacji benzynowej.

Z LOTNISKA
Jeśli chcesz się autobusem trzeba wsiąść do autobusu N19 i wysiąść w La Paloma Aveneu BDA Girn. Oglądając do alei musisz chodzić w lewo i przejść przez ulicę w budownictwie, zobaczysz sklep o nazwie Euro Cien. Musisz przejechać La Paloma Avenue aż zobaczysz supermarket o nazwie: Supercor śmiało przyjeździe do Osorio Valdes Street, dalej prosto i skręcić w lewo na następnym rogu jest to Jeronimo Bobadilla Street, jesteśmy w liczbie 4. Ogłoszenie na drzwiach mówi: Residencia Malaga Backpackers.
Jeśli chcesz wziąć taksówkę koszt to około 20 i trzeba powiedzieć taksówkarz nazwa ulicy jest Jeronimo Bobadilla N4, przed CEPSA De Paso stacji benzynowej (Alaska) i jego lokalizacji jest między Heroe de Sostoa i Av. de la Paloma. Ogłoszenie na drzwiach mówi: Residencia Malaga Backpackers.

SAMOCHODEM z Kadyksu
Zjedź Malaga Centro Puerto (port Center). Skręć w prawo w pierwszej alei, Juan XXIII. Idź prosto wzdłuż alei 1300 mts. Przejechać przez most i skręcić w prawo, idź prosto 200 mts i skręcić w lewo. Ta ulica jest Jeronimo Bobadilla. Idź prosto 80 mts i czarne drzwi hostelu. Można zaparkować na ulicy, to jest wolny to zrobić.

SAMOCHODEM z Barcelony
Zjazd 238-A Center. Skręć w prawo w pierwszej alei, Juan XXIII. Idź prosto wzdłuż alei 1300 mts. Przejechać przez most i skręcić w prawo, idź prosto 200 mts i skręcić w lewo. Ta ulica jest Jeronimo Bobadilla. Idź prosto 80 mts i czarne drzwi hostelu. Można zaparkować na ulicy, to jest wolny to zrobić.

UWAGA: wydrukować mapę, gdzie wskazujemy przystanki autobusowe i miejsca zamieszkania, a tym samym, można nas znaleźć łatwiej.