X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Residencia Malaga Backpackers

c/ Jeronimo Bobadilla N�4, Malaga, Hiszpania

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 66%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 58%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z autobusem lub pociągiem stacji na miejski autobus

Jeśli przyjechał autobusem lub pociągiem wsiąść do autobusu N1 miasta lub 3 z Heroes de Sostoa Avenue przystanku autobusowego w kierunku Avenue de la Paloma (poprosić kierowcę autobusu). Wysiąść na Heroe de Sostoa - przystanek Bda Girn. Jesteś bliżej. Iść kolejne 30 metrów i skręcić w prawo na pierwszym zakręcie (widać minimarket) - jesteś na ulicy Jeronimo Bobadilla i schronisko będzie po prawej stronie z N.4 ulicy.

Wejście hostel jest jednym z wielkim czarnym drzwi. Na ścianie nad drzwiami jest mały znak: BACKPACKERS RESIDENCIA MALAGA

Z dworca kolejowego autobusem lub pieszo

Z dworca autobusowego przejść przez dworzec kolejowy - hostel jest tylko około 15 minut.
Stacja kolejowa RENFE będzie po prawej stronie. Pobyt na Heroes de Sostoa ulicy i jechać prosto aż do stacji benzynowej CEPSA który będzie po lewej stronie. Ulica Jeronimo Bobadilla rozpoczyna się tuż po drugiej stronie ulicy w przeciwnym kierunku od stacji benzynowej.

Z LOTNISKA
Jeśli chcesz się autobusem trzeba wsiąść do autobusu N19 i wysiąść w La Paloma Aveneu BDA Girn. Oglądając do alei musisz chodzić w lewo i przejść przez ulicę w budownictwie, zobaczysz sklep o nazwie Euro Cien. Musisz przejechać La Paloma Avenue aż zobaczysz supermarket o nazwie: Supercor śmiało przyjeździe do Osorio Valdes Street, dalej prosto i skręcić w lewo na następnym rogu jest to Jeronimo Bobadilla Street, jesteśmy w liczbie 4. Ogłoszenie na drzwiach mówi: Residencia Malaga Backpackers.
Jeśli chcesz wziąć taksówkę koszt to około 20 i trzeba powiedzieć taksówkarz nazwa ulicy jest Jeronimo Bobadilla N4, przed CEPSA De Paso stacji benzynowej (Alaska) i jego lokalizacji jest między Heroe de Sostoa i Av. de la Paloma. Ogłoszenie na drzwiach mówi: Residencia Malaga Backpackers.

SAMOCHODEM z Kadyksu
Zjedź Malaga Centro Puerto (port Center). Skręć w prawo w pierwszej alei, Juan XXIII. Idź prosto wzdłuż alei 1300 mts. Przejechać przez most i skręcić w prawo, idź prosto 200 mts i skręcić w lewo. Ta ulica jest Jeronimo Bobadilla. Idź prosto 80 mts i czarne drzwi hostelu. Można zaparkować na ulicy, to jest wolny to zrobić.

SAMOCHODEM z Barcelony
Zjazd 238-A Center. Skręć w prawo w pierwszej alei, Juan XXIII. Idź prosto wzdłuż alei 1300 mts. Przejechać przez most i skręcić w prawo, idź prosto 200 mts i skręcić w lewo. Ta ulica jest Jeronimo Bobadilla. Idź prosto 80 mts i czarne drzwi hostelu. Można zaparkować na ulicy, to jest wolny to zrobić.

UWAGA: wydrukować mapę, gdzie wskazujemy przystanki autobusowe i miejsca zamieszkania, a tym samym, można nas znaleźć łatwiej.