X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Residencia Aeminium

Av. Fernao de Magalhaes, 17, Coimbra, Coimbra, Portugalia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Residencia Aeminium znajduje się w samym centrum miasta i jest częścią jego centrum.

To jest łatwe do znalezienia, ponieważ znajduje się w pobliżu głównych dróg, zaledwie 50 metrów od głównego dworca kolejowego (Coimbra A).

Od "Largo da Portagem" i "Ponte de Santa Clara", iść w kierunku hotelu Astoria i dworca kolejowego, Residencia Aeminium znajduje się zaledwie 50 metrów od dworca kolejowego, po drugiej krzywej. Residencia Aeminium znajduje się tuż przed Hotel Oslo, w tym samym budynku. Można zatrzymać się w "ładunku i rozładunku teren" w przedniej części budynku.

Z "Północy" w Coimbra
Jadąc od zjazdu autostrady A1 'Coimbra Norte' będzie w IC2 / EN1 kierunku Coimbra około 5km. Zjechać pierwszym zjazdem do centrum miasta (przed rzekę). Będziesz w roundabound z sygnalizacją świetlną. Idź prosto w kierunku centrum miasta przez "Av. Fernao de Magalhaes 'do około 1,5 km. Przy końcu alei widać Hotel Oslo tuż przed tobą, Residencia Aeminium znajduje się w tym samym budynku, tuż po hotelu. Wokół bloku i można zatrzymać się w "obciążenie i rozładunku obszar" z przodu budynku.

Z "Południa" Coimbra
Pochodzące z wyjścia "Coimbra sul 'na A1, prosto w kierunku centrum Coimbra około 5km. Zapoznaj się z bardzo pierwszy zakręt w prawo, po przejściu przez rzekę. Trzymaj się na 200 metrów, aż znajdziesz mały roundabound. Na roundabound pierwszą ulicę w prawo i iść dalej prosto przez "Av. Fernao de Magalhaes "około 1km. Przy końcu alei widać Hotel Oslo tuż przed tobą, Residencia Aeminium znajduje się w tym samym budynku, tuż po hotelu. Wokół bloku i można zatrzymać się w "obciążenie i rozładunku obszar" z przodu budynku.