X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do RentRooms Thessaloniki

Konstantinou Melenikou 9, Thessaloniki, Saloniki, Grecja

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociąg: Przybył międzynarodowego dworca kolejowego OSE.
Po ulicy Monastiriou lokalizacja RentRooms jest w lewo jak wyjść z dworca. Naprzeciwko dworca kolejowego jest dworzec autobusowy. Autobusy 14 i 17 zabierze Cię aż do przystanku autobusowego Kamara gdzie wysiąść, przejść przez ulicę i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na swojej prawej stronie powinien być park ze starożytnych ruin. Numer 9 i jesteś tam !!! Koszt taksówki nie powinno kosztować więcej niż 5,00.
Autobus: Osiągnął głównego dworca autobusowego Macedonia.
Autobusy: 78n (nightbus), 8, 12, 31. Należy wysiąść na przystanku Kamara i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na swojej prawej stronie powinien być park ze starożytnych ruin. Numer 9 i jesteś tam !!! Koszt taksówki nie powinno kosztować więcej niż 6,00.
Łódź: Przyjechaliśmy w terminalu portu pasażerskiego w Salonikach.
Biorąc ulicy Ionos Dragoumi, pionowo do Nikis Avenue (nadmorska droga). Wstąpić aż do ulicy Egnatia po 7 bloków należy skręcić w prawo. Autobusy 14, 17, 27, 78, 78n (autobus nocny), wysiąść przystanek Kamara, drogi krzyżowej i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na swojej prawej stronie powinien być park ze starożytnych ruin. Numer 9 i jesteś tam !!! Koszt taksówki nie powinno kosztować więcej niż 5,00.
Samolot: wylądował w międzynarodowego lotniska Macedonia.
Autobus numer: 78n (nocny autobus z lotniska) zajmuje Ci całą drogę do miasta, wysiąść na przystanku Kamara i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Z 78 (dzień autobusem od lotniska), wysiąść na przystanku HANTH, idź prosto na ulicy Aggelaki, cross ulicy Egnatia i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na swojej prawej stronie powinien być park ze starożytnych ruin. Numer 9 i jesteś tam !!! Taksówką jest kosztowne biorąc pod uwagę fakt, że jest z miasta i masz bagaż, który jest uważany za dodatkową opłatą