X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do RentRooms Thessaloniki

Konstantinou Melenikou 9, Thessaloniki, Saloniki, Grecja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociąg: Przybył w OSE międzynarodowego dworca kolejowego.
Poniższa ulicy Monastiriou położenie RentRooms jest w lewo jak opuścić stację. Naprzeciwko dworca kolejowego znajduje się dworzec autobusowy. Autobusy 14 i 17 przeniesie Cię aż do przystanku autobusowego Kamara gdzie wysiąść, przejść przez ulicę i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na prawej stronie powinien być park z ruin. Numer 9 i jesteś tam! Taksówką nie powinien kosztować więcej niż 5,00.
Autobus: Osiągnięto główny dworzec autobusowy Macedonia.
Autobusy: 78N (nightbus), 8, 12, 31. Wysiąść na przystanku Kamara i wprowadzić na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na prawej stronie powinien być park z ruin. Numer 9 i jesteś tam! Taksówką nie powinien kosztować więcej niż 6,00.
Łódź: Przyjechaliśmy w terminalu portu pasażerskiego w Salonikach.
Biorąc ulicy Ionos Dragoumi, pionowo do Nikis Avenue (droga przybrzeżna). Wstąpić aż do ulicy Egnatia po 7 bloków należy skręcić w prawo. Autobusy 14, 17, 27, 78, 78N (autobus nocny), wysiąść przystanek Kamara, przejść przez ulicę i wejść na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na prawej stronie powinien być park z ruin. Numer 9 i jesteś tam! Taksówką nie powinien kosztować więcej niż 5,00.
Samolot: wylądował w międzynarodowego lotniska Macedonia.
Autobus numer: 78N (nocny autobus z lotniska) zajmuje Ci całą drogę do miasta, wysiąść na przystanku Kamara i wprowadzić na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Z 78 (dzień autobusem od lotniska), wysiąść na przystanku HANTH, idź prosto na ulicy Aggelaki, krzyż Egnatia Street i wejdź na drogę dla pieszych o nazwie ulicy Melenikou. Na prawej stronie powinien być park z ruin. Numer 9 i jesteś tam! Taksówką jest kosztowne, biorąc pod uwagę fakt, że jest z miasta i masz bagaż, który jest uważany za dodatkową opłatą