X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Red Nest Hostel Valencia

Calle Paz 36, Valencia, Hiszpania

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Od zewnątrz dworca autobusowego złapać autobus numer 8 (w kierunku Malilla) i wysiąść przy Calle La Paz (Carrer Pau w języku Walencji). Jesteśmy po drugiej stronie drogi na numer 36 Calle La Paz.

Z lotniska:
Metro: Złap czerwony (# 3) lub zielony (# 5) linii i wysiąść na przystanku Colon metra. Gdy pojawi się na stacji metra spacerem dół Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i przejść do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy na lewej stronie, numer 36.

Taxi: Taksówka z lotniska będzie kosztować około 15-20

Od stacji kolejowej Walencja Północnej (Estacion del Norte):

Pieszo: Spacer z dworca kolejowego i skręcić w prawo na Calle Xativa. Ta droga zamienia się w Calle Colon. Zejdź na dół, aż dojdziesz do stacji metra. Spacer w dół Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i przejdź do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy na lewej stronie, numer 36.

Metro:
Złap linii metra 3 w kierunku "Palmaret" lub "Rafelbuol'or numer 5 będzie" Ayora ". Wysiąść jeden przystanek później w Colon. Gdy pojawi się na stacji metra spacerem dół Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i przejść do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy na lewej stronie, numer 36.

Od stacji kolejowej Walencja JS (Estacion Joaquin Sorolli):

Pieszo: Wyjdź z dworca kolejowego, i iść prosto z calle San Vicente do Calle Xativa. Trun prawo z tej ulicy, a zobaczysz, że jego droga zamienia się w Calle Colon. Zejdź na dół, aż dojdziesz do stacji metra. Spacer w dół Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i przejdź do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy na lewej stronie, numer 36.

Metro:
Złap ziemią w Bailen zatrzymać i podjąć linii 5 w kierunku "Maritim-Serreria". Wysiąść jeden przystanek później w Colon. Gdy pojawi się na stacji metra spacerem dół Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i przejść do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy na lewej stronie, numer 36.