X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Red Nest Hostel Valencia

Calle Paz 36, Valencia, Hiszpania

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Z zewnątrz dworca autobusowego złapać autobus numer 8 (w kierunku Malilli) i wysiąść przy Calle La Paz (Carrer Pau w języku Walencji). Jesteśmy po drugiej stronie drogi, w liczbie 36 Calle La Paz.

Z lotniska:
Metro: Catch czerwony (# 3) lub zielony (# 5) linii i wysiąść na stacji metra Colon. Gdy pojawi się na stacji metra schodzić Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i iść do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy po stronie lewej, liczba 36.

Taksówką: Taksówka z lotniska będzie kosztować około 15-20

Z dworca kolejowego:
Pieszo: Spacer z dworca kolejowego i skręcić w prawo na Calle Xativa. Ta droga zamienia się w Calle Colon. Spacer w dół, aż dojdziesz do stacji metra. Spacer w dół Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i iść do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy po stronie lewej, liczba 36.

Metro:
Od dworca kolejowego w Walencji (Estacion del Norte) głównego wejścia, złapać linii metra 3 w kierunku "Palmaret" lub "numer Rafelbuol'or 5 będzie" Ayora ". Wysiąść jeden przystanek później w Colon. Gdy pojawi się na stacji metra schodzić Calle Poeta Quintana z El Corte Ingles na lewej stronie i iść do końca Plaza Alfonso Magnanimo. Skręć w lewo i jesteś na Calle La Paz. (Carrer Pau w języku Walencji) Jesteśmy po stronie lewej, liczba 36.