X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Red Lantern House

No.5 Zhengjue Hutong, Xinjie Kou, Xicheng District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Red Lantern House, Pekin
NO.5 Zhengjue HuTong
Xinjiekou NANDAJIE, Xicheng District
Pekin, Chiny, 100035

Z Beijing Airport: podjąć Autobus linii 2 do ostatniego przystanku; Xidan Lotniczego budynku (terminal autobusowy). Pobierz autobusem nr 22 tuż przed budynkiem Lotnictwa obok głównej ulicy i wysiąść na przystanku Xinjiekou (powinno być 6 przystanku). Następnie pieszo z powrotem około 100 metrów wzdłuż ulicy, znaleźć "Dairy Queen" znak i skręcić w małą uliczkę obok DQ około 100 metrów w kierunku wschodnim, zobaczysz Red Lantern House na lewej stronie z chińskich tradycyjnych drzwi drewnianych i dwie czerwone latarnie na niego.
Z Pekinu Dworzec Główny: metrem (Beijing Zhan) i wysiąść na stacji, gdzie będzie Jishuitan zjazdem C. Skręć w lewo na zewnątrz wyjścia C, a następnie pieszo na południe około 15 minut. Po wyświetleniu pierwszych światłach na drodze krzyżowej "T", wracamy do przodu o 50 metrów, można zobaczyć "Dairy Queen" i "Yoshinoya" na lewej ręce na ulicy, a następnie skręcić w uliczkę obok 'DQ " sklep.

Albo możesz wziąć biust nr 808 z dworca kolejowego w Pekinie Centralnego i wysiąść na przystanku Xinjiekou, a następnie pieszo do przodu o 50 metrów, można zobaczyć "Dairy Queen", a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z dworca kolejowego Beijing West: wsiąść do autobusu nr 47 i wysiąść na Xinjiekou, iść z powrotem około 150 metrów, znajduje się "Dairy sklep królowej na lewej stronie i skręcić w uliczkę obok sklepu. Około 100 metrów od hotelu, można znaleźć "Red Lantern House" na lewej stronie.

Taksówką: Jeśli wziąć taksówkę z Xidan Lotnictwa budynku do naszego hostelu, koszt wyniesie około 15-20yuan. Z lotniska taksówką będzie kosztować około 120yuan ..
Mamy wszystkie rozmiary autobusów i samochodów, aby dostać się do dowolnego, gdzie chcesz iść i odebrać w dowolnym miejscu po przyjeździe. W przypadku tej usługi, należy wysłać e-mail lub po prostu zadzwonić.

Zawsze warto zachować numer telefonu, jeśli zostaną utracone.

Jeśli chcesz wziąć taksówkę do hostelu, nie należy korzystać z punktów obsługi w holu lotniska lub te oferują przejażdżkę do centrum miasta, ponieważ większość są zawsze gotowi cię oskubać na ponad 300 RMB, umieszczając Ci na ich prywatnym samochodem bez licencji taxi. Z lotniska do hostelu nie kosztuje więcej niż 120 RMB. Możesz wziąć taksówkę z obrzeżach holu lotniska. Proszę korzystać z licencjonowanych taksówek do bardziej niezawodnej pracy. Jeśli nadpłata, nie wahaj się skontaktować się z Simon.

Odbiór z lotniska
Aby dostać się do hostelu z lotniska bez kłopotów, oferujemy bardzo wiarygodnego lotnisko pick-up service biorąc całą drogę do schroniska bez żadnych problemów.

To kosztuje 160RMB za samochód z max.3 osób z bagażem od 7:00 do 23:00. Ze względu na ceny benzyny rosną kilka razy w ciągu ostatniego roku, cena za odbiór z lotniska do Red Lantern House wzrośnie do 160RMB / samochodem od 1 sierpnia 2010 roku i zanim to 150RMB / samochód. Dla innych czasach kosztuje 180RMB. Powyższa cena obejmuje wysokiej sposób żniwo i trzeba płacić za parking na lotnisku. To koszt około 6-16RMB w ciągu dwóch godzin.

Aby dostać się na lotnisko z hostelu, kosztuje 160RMB (7 rano do godzina dwudziesta trzecia), w tym wysokim sposób opłaty.
W przypadku usługi, prosimy o wcześniejszy kontakt z informacji wyjazdu miasta, numer lotu i swoimi nazwami.

Aby zapisać CZAS I PIENIĄDZE ZADZWOŃ SIMON KIEDY zostaną utracone.