X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Red Lantern House

No.5 Zhengjue Hutong, Xinjie Kou, Xicheng District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Red Lantern House, Pekin
NO.5 Zhengjue Hutong
Xinjiekou Nandajie, Xicheng District
Pekin, Chiny, 100035

Z lotniska w Pekinie: wziąć autobus linii 2 na ostatnim przystanku; Xidan Lotniczego budynku (terminal autobus). Dostać autobusem nr 22 tuż przed budynkiem Lotnictwa obok głównej ulicy i wysiąść na przystanku Xinjiekou (powinno być 6 przystanek). Następnie pieszo z powrotem około 100 metrów wzdłuż ulicy, znaleźć "Dairy Queen 'znak i skręcić w małą uliczkę obok DQ około 100 metrów na wschód, zobaczysz Red Lantern House na lewej stronie z chińskich tradycyjnych drzwi drewnianych i dwie czerwone latarnie na nim.
Z Pekinu Dworca: metrem (Beijing Zhan), a następnie wysiąść na Jishuitan stacji gdzie zjazd C. skręcić w lewo na zewnątrz wyjścia C, a następnie pieszo na południe około 15 minut. Po zobaczysz McDonalda na prawej stronie, nie poddawać się przed około 50 metrów, można zobaczyć "Dairy Queen 'po lewej stronie ulicy, a następnie skręcić w uliczkę obok sklepu w' DQ '.

Można też wziąć biust nr 808 z dworca kolejowego w Pekinie Centralnego i wysiąść na przystanku Xinjiekou, a następnie pieszo około 50 metrów do przodu, zobaczysz 'Dairy Queen', a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z Beijing West dworca kolejowego: autobusem nr 47 i wysiąść na Xinjiekou, iść z powrotem około 150 metrów, znajduje się 'Dairy sklep królowa na lewej stronie i skręcić w uliczkę obok sklepu. Około 100 metrów od hotelu, znajdziesz 'Red Lantern House' na lewej stronie.

Taksówką: Jeśli wziąć taksówkę z Xidan Lotnictwa budynku do naszego hostelu, koszt będzie około 15-20yuan. Z lotniska taksówką będzie kosztować około 120yuan ..
Posiadamy wszystkie rozmiary autobusów i samochodów do podjęcia do dowolnego gdzie chcesz iść i ciebie wszędzie przyjeździe. W przypadku tej usługi, należy wysłać e-mail lub po prostu zadzwonić.

To jest zawsze pomocny, aby zachować numer telefonu, jeśli są tracone.

Jeśli chcesz wziąć taksówkę do hostelu, nie korzystają z punktów obsługi w holu lotniska i te oferują przejażdżkę do centrum miasta, bo większość zawsze są gotowi cię oskubać na ponad 300 RMB, umieszczając Ci na ich prywatnym samochodem bez licencji taxi. Z lotniska do hostelu nie kosztuje więcej niż 120 RMB. Możesz wziąć taksówkę z obrzeżach holu lotniska. Proszę używać licencjonowanych taksówek na bardziej niezawodne usługi. Jeśli nadpłata, nie wahaj się skontaktować się z Simon.

Odbiór z lotniska
Aby dostać się do hostelu z lotniska bez kłopotów, możemy zapewnić bardzo niezawodny lotnisko pick-up service biorąc cię aż do schroniska, bez żadnych problemów.

To kosztuje 160RMB za samochód z max.3 osób z bagażem od 7:00 do 23:00. Ze względu na cenę dla benzyny rosną kilka razy w ciągu ostatniego roku, cena za odbiór z lotniska do Red Lantern House zostanie podniesiona do 160RMB/car od 1 sierpnia 2010 r., a przed to 150RMB/car. Dla innych czasach kosztuje 180RMB. Powyższa cena obejmuje wysokiej sposób żniwo i trzeba płacić za parking na lotnisku. To koszt około 6-16RMB w dwie godziny.

Aby dostać się na lotnisko z hostelu, kosztuje 160RMB (7 rano do 11pm), w tym duży sposób opłaty.
Za usługi, prosimy o wcześniejszy kontakt z informacjami wyjazdu miasta, numer lotu i swoimi nazwami.

Aby zaoszczędzić czas i pieniędzy ZADZWOŃ SIMON Kiedy jesteś LOST.