X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Red House Hostel

Belinskogo street, 11, St Petersburg, Rosja

Mapa i dojazd


72%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 64%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 62%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy 5 minut spacerem od ulicy Newski perspektywa, która jest główną ulicą St-Petersburg. Od pójdziesz od Newskiego, trzeba skręcić na skrzyżowaniu go Liteyny perspektywę, i iść aż do budynku numer 46. Potem idziesz po niej do sklepu Tea z czerwonym znakiem na to, i po widać ogromny biały piękny Potrójny łuk z żelazną bramą i naciśnij przycisk dzwonka powyżej znaku Red House Hostel. Otwieramy bramę tak, że można wejść do środka ładne podwórko. Po lewej stronie zobaczysz małe schody prowadzące do drzwi chłodnym old-school z tabelą Red House Hostel, przejdź się i zadzwonić ponownie intercomand zostanie spełnione przez Jimiego Hendrixa w Red House Hostel!

Z LOTNISKA LUB JAKIEJKOLWIEK INNEJ dworca kolejowego:
Musisz dostać się do stacji metra Mayakovskaya. Z lotniska należy jechać autobusem 13, 113 lub 213 lub mini bus. Przyniesie ci stacji metra Moskovskaya. Następnie metrem do stacji metra Mayakovskaya. Ma dwa wyjścia. Musisz jedna prowadzi do perspektywą Newskiego. Gdy jesteś na Newski Prospekt przejść przez ulicę, skręcić w lewo i iść przez 5 minut, aż dojdziesz Liteyny perspektywa (Radisson SAS na rogu). Skręć w prawo i chodzenia przez kolejne 5-10 minut, aż do domu 46. Więc iść domu nr 46 do łuku z żelazną bramą (znajduje się pomiędzy sklepie herbaty i coś innego przeciwnym Junior Carla szybko jedzenie w restauracji) i naciśnij przycisk dzwonka pod znakiem Red House Hostel. Otwieramy drzwi, tak, że można wejść do środka ładne podwórko. Po lewej stronie zobaczysz małe schody prowadzą do brązowych drzwi, przejść się i zadzwonić ponownie ... i będziesz być spełnione przez Jimiego Hendrixa w Red House Hostel!

Jeśli przyjeżdżasz z moskiewskiego dworca kolejowego
Hostel znajduje się na lewo od dworca. Wyjść ze stacji i zobaczyć plac Vosstanya (z ogromną kolumnę w środku), skręcić dwa razy w lewo, aż dojdziesz dla pieszych na Ligovsky perspektywą (można go zobaczyć, jak to jest tylko jeden, gdzie tłum przecina drogę ) .Po przekroczeniu Ligovsky perspektywę należy skręcić w prawo i iść 50 metrów do Newskiego perspektywą, a następnie skręcić w lewo i iść 10 minut na tej głównej ulicy, aż dojdziesz Liteyny perspektywę (Radisson SAS na rogu). Skręć w prawo i chodzenia przez kolejne 5-10 minut, aż do domu 46. Więc iść domu nr 46 do łuku z żelazną bramą (znajduje się pomiędzy sklepie herbaty i coś innego przeciwnym Carla Junior restauracji fast food) i wybrać numer kodu 71 na InterCall żelazną bramą. Otwieramy drzwi, tak, że można wejść do środka ładne podwórko. Po lewej stronie zobaczysz małe schody prowadzą do brązowych drzwi, przejść się i zadzwonić ponownie ... i będziesz być spełnione przez Jimiego Hendrixa w Red House Hostel!

MOŻNA RÓWNIEŻ ZAPYTAJ NAS o przeniesienie! Wystarczy poinformować nas poprzez e-mail, gdzie chcesz abyśmy cię i co czas.