X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Red House Hostel

Liteyny prospect, 46, St Petersburg, Rosja

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy 5 minut spacerem od Newskiego Prospektu, która jest główną ulicą St-Petersburg. Od pójdziesz od Newskiego, trzeba skręcić na skrzyżowaniu go Liteyny perspektywę, i iść aż do budynku nr 46. Potem idziesz wzdłuż niego do sklepu herbata z czerwonym znakiem na to, i po widać ogromną białą piękną Triple łuk z żelazną bramą i naciśnij przycisk dzwonka nad znakiem Hostel Red House. Otwieramy bramę, aby można było wejść do środka ładnym ogrodzie. Po lewej stronie pojawi się małe schody prowadzące do chłodnego old-school drzwi z tabeli Hostel Red House, przejdź się i zadzwonić ponownie intercomand będziesz być spełnione przez Jimiego Hendrixa w Red House Hostel!

Z LOTNISKA LUB JAKIEJKOLWIEK INNEJ stacja kolejowa:
Musisz dostać metra Mayakovskaya stacji. Z lotniska należy jechać autobusem 13, 113 lub 213 lub mini bus. Zaprowadzi Cię do stacji metra Moskovskaya. Następnie metrem do stacji metra Mayakovskaya. Ma dwa wyjścia. Musisz jedno prowadzi do perspektywą Newskiego. Kiedy jesteś na Newski Prospekt przejść przez ulicę, skręcić w lewo i iść przez 5 minut, aż dojdziesz Liteyny perspektywę (Radisson SAS na rogu). Skręć w prawo i idź dalej przez kolejne 5-10 minut, aż do domu 46. Więc iść domu nr 46 aż do łuku z żelazną bramą (jest się pomiędzy sklepie herbaty i coś jeszcze przeciwnym Junior Carl restauracji fast food) i wcisnąć przycisk dzwonienia pod znakiem Hostel Red House. Otwieramy drzwi, aby można było wejść do środka ładnym ogrodzie. Po lewej stronie pojawi się małe schody prowadzą do brązowych drzwi, przejść się i zadzwoń jeszcze raz ... i będziesz być spełnione przez Jimiego Hendrixa w hostelu Red House!

Jeśli przyjeżdżasz z dworca kolejowego w Moskiewski
Schronisko znajduje się na lewo od stacji. Wychodzisz z dworca i zobaczyć Vosstanya kwadrat (z ogromnym kolumny w centrum), należy 2 razy w lewo, aż dojdziesz do przejście dla pieszych na Ligovsky perspektywę (widać to, jak to jest tylko jeden, w którym tłum przecina drogę ). Po przekroczeniu perspektywę Ligovsky należy skręcić w prawo i iść 50 metrów till Newskim Prospekcie, a następnie skręcić w lewo i iść 10 minut na tej naszej głównej ulicy aż do perspektywy Liteyny (Radisson SAS na rogu). Skręć w prawo i idź dalej przez kolejne 5-10 minut, aż do domu 46. Więc iść domu nr 46 aż do łuku z żelazną bramą (jest się pomiędzy sklepie herbaty i coś jeszcze przeciwnym Junior Carl restauracji fast food) i wybierz kod 71 na InterCall Iron Gate. Otwieramy drzwi, aby można było wejść do środka ładnym ogrodzie. Po lewej stronie pojawi się małe schody prowadzą do brązowych drzwi, przejść się i zadzwoń jeszcze raz ... i będziesz być spełnione przez Jimiego Hendrixa w hostelu Red House!

Możesz także poprosić USA o przeniesienie! Wystarczy poinformować nas e-mailem, w którym chcesz nas do ciebie i co czas.