X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Red Emperor Hostel

Aia 10, Tallinn, Estonia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hotel usytuowany jest na Starym Mieście, naprzeciwko Rimi supermarkecie. Jeśli kiedykolwiek zgubić lub podczas zamawiania taksówki po prostu poprosić o Rimi.

Z lotniska

Najprościej jest wsiąść do autobusu numer 2 do przystanku A.Laikmaa w centrum handlowym Viru, a stamtąd pieszo do Starego Miasta. Widać niewielki targ kwiatowy i Hesburger, chodzić tam przez Viru Gates i zrobić pierwszy zakręt po prawej stronie. Jest to już ulica Aia. Idź dalej, a po 100 metrach zobaczysz Rimi supermarket na lewo i budynku Aia 10 po prawej stronie. Idź na dziedzińcu, nasz hostel wejście jest tam, tuż obok hotelu Bern.
Z dworca autobusowego

Tramwajem nr 2 lub 4 do Viru Keskus i stamtąd pieszo do Starego Miasta. Widać niewielki targ kwiatowy i Hesburger, chodzić tam przez Viru Gates i zrobić pierwszy zakręt po prawej stronie. Jest to już ulica Aia. Idź dalej, a po 100 metrach zobaczysz Rimi supermarket na lewo i budynku Aia 10 po prawej stronie. Idź na dziedzińcu, nasz hostel wejście jest tam, tuż obok hotelu Bern.
Od Harbour

Spacerem od portu w kierunku Starego Miasta, skręć w lewo w Mere ulicy. Po małym parku na swoim prawym pieszo w kierunku Starego Miasta - można zrobić pierwszy zakręt po prawej stronie, ulicy Vana Viru. Spacer do Vana Viru do 50 metrów i skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu, będzie na ulicy Aia, naprzeciwko naszego budynku. Idź na dziedziniec i wejście Red Emperor `s jest przed tobą.