X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ratu Kini's Backpackers and Dive Resort

Mana Island, PO Box 2845, Mana Island, Fidżi

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Ratu Kini-tych działa prywatny transfer łodzią. Ratu Kini Cruiser, który odjeżdża z Juxter Beach, Fantasy Island, Nadi Bay w Nadi, o 9:30 każdego dnia, prawo do plaży w Ratu Kini-tych. Łódź powrót pozostawia Mana o 12 w południe każdego dnia. Rejs albo sposób zazwyczaj trwa godzinę. Mamy również serwis Bounty Island Resort, Beachcomber i Funky Resort ryby.

Kolejny transfer łodzią pozostawia na 12 w południe i godzina piętnasta, a podróż trwa godzinę i pół. Prom ten jest obsługiwany przez South Sea Cruises i liści z Port Denarau. To będzie Cię kosztować 104 dolarów za osobę, w jedną stronę.

Jeśli chcesz dotrzeć do wyspy po godzina piętnasta, proszę dać nam znać wcześniej, abyśmy mogli zorganizować późne łodzi za 200 $ za osobę w jedną stronę.

Bardzo Ważne: Proszę dać nam znać swoje plany podróży do Mana lub jeśli potrzebujesz pomocy w Nadi obszarze temat Twojego transferu do wyspy. Skonsultuj się z biurem podróży lub zadzwoń do nas bezpośrednio na +679 6721959 lub 679 9991348. Nasz transfer łódź jest 120 dolarów dochodu na osobę. Proszę zarezerwować transfer łodzią przez Kontakt z nami

Jeśli potrzebujesz zakwaterowanie na nocleg, wystarczy skontaktować się z nami swoimi przepisami.

Informacje Yasawa
Aby podróżować do pięknej Wyspy Yasawa, możemy połączyć się z codzienną Yasawa Flyer od Beachcomber na 08:15 i jest 30 minut łodzią. Jeśli chcesz przyjść do Ratu Kini-tych od Yasawa, zostaw Yasawa Flyer w Beachcomber i będziemy tam do ciebie. Napisz do nas z wyprzedzeniem, więc możemy czekać na Ciebie. . Skontaktuj się z nami, aby dokonać rezerwacji.