X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ráday

Ráday utca 31 K, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Nyugati metrem 3 (niebieska metra) do kierunku Kőbánya-Kispest. Wysiąść na placu Kálvin po czterech przystanków. Gdy schody doprowadzić cię do przejścia podziemnego znaleźć wyjście do Ráday Street. Spacer do przodu i po prawej stronie znajdziesz Ráday 31 / k. Trzeba skręcić w prawo w krótkim ślepej alejce, która prowadzi cię do domu. Należy pamiętać, że "K" jest napisane na dwóch różnych bram - jedna szukasz jest tuż przed tobą na drodze do domu. (Drugi znajduje się w prawym rogu, a na literę "K" nad bramą jest większy).

Od dworca kolejowego Keleti metrem 2 (Metro) w kierunku Red Dli kierunku pályaudvar. Wysiąść na placu Deáka po trzech przystanków metra i zmieniać dla metra 3 (niebieski).

Od placu Deáka podróżować dwa przystanki z 3 do metra kierunku Kőbány-Kispest i wysiąść na placu Kálvin. Gdy schody doprowadzić cię do przejścia podziemnego wybrać wyjście na Ráday Street. Spacer do przodu i po prawej stronie znajdziesz Ráday 31 / k. Trzeba skręcić w prawo w krótkim ślepej alejce, która prowadzi cię do domu. Należy pamiętać, że "K" jest napisane na dwóch różnych bram - jedna szukasz jest tuż przed tobą na drodze do domu. (Drugi znajduje się w prawym rogu, a litera "K" nad bramą jest większy).

Od dworca kolejowego Déli metrem 2 / Red Metro / stronę ORS Vezér Tere. Wysiąść na placu Deáka po trzech przystanków metra i zmieniać dla metra 3 (niebieski). Od placu Deáka podróżować dwa przystanki z 3 do Kőbánya Metro-Kispest i wysiąść na placu Kálvin. Gdy schody doprowadzić cię do przejścia podziemnego wybrać wyjście na Ráday Street. Spacer do przodu i po prawej stronie znajdziesz Ráday 31 / k. Trzeba skręcić w prawo w krótkim ślepej alejce, która prowadzi cię do domu. Należy pamiętać, że "K" jest napisane na dwóch różnych bram - jedna szukasz jest tuż przed tobą na drodze do domu (druga jest w prawym rogu, a litera "K" nad bramą jest większy).

Od lotniska Liszt Ferenc

Taksówką
Dobrze zorganizowane taxi pracuje na lotniska w Budapeszcie, można łatwo znaleźć swoje stoisko tuż obok lotniska. Działają one w cenach stałych około 6000 Ft.

Mikrobusem
Podobnie do innych portów lotniczych, w Budapest Airport "transfer" zwany "Airport Minibus" działa. Bilety można nabyć w biurach, znajduje się w zaciskach.
Biura w obu terminalach są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Autobusy odjeżdżają w zależności od liczby pasażerów. Każdy autobus przewozi pasażerów, którzy podróżują te w tym samym kierunku

Autobusem i metrem
Budapest Airport jest stosunkowo dobrze dostępne również transportem publicznym. Pasażerowie są podejmowane bezpośrednim autobusem z terminali, zwany "Bus 200" do terminalu metra Kőbánya-Kispest. Autobus kursuje dość często, od 10 do 20 minut, nawet w niedziele i święta.

Od Kőbánya-Kispest podróży terminalu metra osiem przystanki i wysiąść na placu Kálvin.
Gdy schody doprowadzić cię do przejścia podziemnego wybrać wyjście na Ráday Street. Spacer do przodu i po prawej stronie znajdziesz Ráday 31 / k. Trzeba skręcić w prawo w krótkim ślepej alejce, która prowadzi cię do domu. Należy pamiętać, że litera "K" jest napisane na dwóch różnych bram - jedna szukasz jest tuż przed tobą na drodze do domu. (Drugi znajduje się w prawym rogu, a litera "K" nad bramą jest większy).

Samochodem
Tutaj można znaleźć współrzędnych GPS mieszkania Ráday: N 47 ° 48.527 E 19 ° 06.459.
Najbliższa stacja metra (Metro 3) znajduje się na placu Kálvin, na początku Ráday Street. Tutaj można również znaleźć przystanku tramwaju 47 i 49, 9 i 15. PKS Jeśli zbliżasz się do mieszkania od Kálvin placu będzie to po prawej stronie. Drugi koniec ulicy prowadzi do "Big Ring", jednej z głównych dróg w Budapeszcie, gdzie tramwaj 4 i 6 przebiega nawet w nocy. Jeśli przyjeżdżają do mieszkania z tego kierunku znajdziesz go po lewej stronie.