X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Quinta das Murtas

Rua Eduardo Van Zeller 4, Sintra, Portugalia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google GPS: N 38 79.485º W -9 38.435º

Samochodem:
Wskazówki do Quinta das Murtas:
Od lotniska w Lizbonie, A1, A2, 2ª Circular, A8, Crel, CRIL:
Pobierz do IC19 kierunku Sintra i poprowadzić go do samego końca, nie wyjść w dowolnym miejscu, aż jazdy w bardzo małym miasteczku o nazwie "Ranholas".
Dojedziesz do ronda o nazwie "Rotunda zrobić Ramalhão" lub "Rotunda da BP w razie wątpliwości, że to pierwsze rondo i od hereon jedyny znajdziesz.
(Od tego ronda trzeba jeździć po 2 km i 200meters do nas trafić)
Śledź zarówno drogowskazami do "S. Pedro de Sintra "po 2 km opieki, aby znaleźć się po prawej stronie ulicy" Hotel Sintra Jardim "napisany oznaczenia na zielonej bramy pod wieloma małymi flagami
70 mln metrów dalej przed siebie i skręć w prawo, a następnie jechać kolejne 70 metrów, a znajdziesz Quinta das Murtas po prawej stronie z otwartych bram; Witamy!

Transportem publicznym:
Z lotniska dostać się metrem do "Oriente". Od "Oriente" dostać ostatnią stację kolejową pociągu to'Sintra '. Pobierz autobus nr 433 i wysiąść na Rua Bernardino Ribeiro i schodzić Rua Eduardo Va Zeller nº4.
(Dla dwóch osób, cena za dwa bilety autobusowe w porównaniu opłaty taksówek jest prawie taka sama)

Pieszo:
Raz na stacji kolejowej Sintra kręcić z tyłu dworca kolejowego i skręcamy w prawo w Rua das Murtas dla 600meters. (Jest strome podejście) na lewej stronie widać otwarte bramy z napisem "Quinta das Murtas".