X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Prague Lion Hostel

Na zborenci 6, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


64%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 71%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 58%Personel
  • 57%Atmosfera
  • 50%Czystość
  • 55%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google GPS: 5004'38'' N 1425'02'' E
Z głównego dworca kolejowego
metrem linii C na przystanku Florenc. Zmieni się na linii B i przejść do przystanku Karlovo namesti. Wyjdź z platformy, a następnie postępuj zgodnie z drogowskazami do Karlovo namesti - nie jedź do Palackeho namesti.
Upewnij się, że zjazd Placu Karola (nie Palackeho). Poza metrem przejechać tory tramwajowe (naprzeciwko parku), podejmują ulicę Resslova dół w kierunku rzeki, po 170m skręcić w prawo do ulicy Na Zderaze, po 120m skręcić w prawo do ulicy Na Zborenci. Po 50m trafisz do hotelu.

Od dworca kolejowego Holesovice
ake metra linii C do Florenc stop. Zmieni się na linii B i przejść do przystanku Karlovo namesti. Wyjdź z platformy, a następnie postępuj zgodnie z drogowskazami do Karlovo namesti - nie jedź do Palackeho namesti.
Upewnij się, że zjazd Placu Karola (nie Palackeho). Poza metrem przejechać tory tramwajowe (naprzeciwko parku), podejmują ulicę Resslova dół w kierunku rzeki, po 170m skręcić w prawo do ulicy Na Zderaze, po 120m skręcić w prawo do ulicy Na Zborenci. Po 50m trafisz do schroniska.

Z lotniska:
Autobusem 100 do Zličín endstation. Zmiany do metra (linia B). Wysiąść na stacji Placu Karola.

Lub autobusem 119 do DEJVICKA endstation. Zmieni się na metro (linia A), 4. stacja MUSTEK, zmiana linii B tam (kierunek Zličín), 2. Stacja jest Placu Karola.

Najbliższa stacja metra Placu Karola (linia B). Upewnij się, że zjazd Placu Karola (nie Palackeho). Poza metrem przejechać tory tramwajowe (naprzeciwko parku), podejmują ulicę Resslova dół w kierunku rzeki, po 170m skręcić w prawo do ulicy Na Zderaze, po 120m skręcić w prawo do ulicy Na Zborenci. Po 50m trafisz do schroniska.

Środkami transportu publicznego należy przesłać bilet na 32 Kč - można kupić w punkcie informacyjnym, Kiosk.
Z lotniska:
Odbiór z lotniska dostępny jest na życzenie. Należy wysłać e-mail do żądania tej usługi. Stawka wynosi 600 - CZK dla 1-4 osób.; o e-mail, aby dokonać rezerwacji.

Bądź ostrożny z taksówkarzy, szczególnie z dworca kolejowego. Taksówek, które są prawnie zarejestrowane mafia może być nadal prowadzony sprawy, że zrobią wszystko, aby przeładować. Jest to niezgodne z prawem kierowca taksówki odmówić państwu otrzymanie w Pradze, więc uzgodnić cenę przed oddaniem siebie lub bagażu, w taksówce. Ryzyko nadmiernego ładowania jest znacznie przesadził, tylko podjąć rozsądne środki ostrożności, zwykle tylko z pomocą firm taksówkarskich powiązanych z dworca lub hotelu, lub zadzwonić renomowanej firmy i czekać. Wreszcie, jeśli przedstawione w złym ustawy z taksówkarzem, zadzwonić na policję w telefonie komórkowym. Kierowca szybko zmienić melodię!

******** Bierzemy tylko pisemne odwołania, przez e-mail. *********