X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Pousada Terra Sul

Rua Sao Francisco, 30, Santana, Porto Alegre, Brazylia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z LOTNISKA

Taksówką będzie kosztować około R 30,00 dolarów - R 35,00 dolarów. Trasa przechodzi przez aleje Benjamin Constant, 24 de Outubro, Goethe e Silva, tak.
Możesz dostać Bus T5 tuż poza przylotów, poproś, aby skoczyć na rogu Av. Ipiranga z Rua Santana. Spacer przez Av. Ipiranga w sposób przeciwnym do centrum aż Rua São Francisco. Jesteśmy na n.30, blisko rogu, obok stacji benzynowej nazwie Ipiranga. To jest 6 bloków, około 10 minut pieszo. Nie polecam, aby w ten sposób na piechotę w nocy, bo ze to duży aleję bez wielu ludzi chodzących w tym czasie.
Można również dojechać pociągiem do dworca autobusowego lub Public Market i wziąć autobusy nr 343 lub 353. Skocz na rogu Av Ipiranga z Av. Silva tak i chodzić do następnego rogu. Znajdziesz nas obok stacji benzynowej.

Z dworca autobusowego

Koszty taksówką około R $ 15,00 - R 20,00 dolarów. Trasa przechodzi przez Aleje Niepodległości, Mariante e Silva, tak.
Można dostać autobusy nr 343 lub 353. Autobus zatrzymuje się w obrocie publicznym na te kilka minut i wszyscy będą skakać, ale trzeba zatrzymać się w autobusie. Następnie skoczyć w rogu Av Ipiranga z Av. Silva tak i chodzić do następnego rogu. Jesteśmy obok stacji benzynowej.