X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Pousada Favelinha

Rua Antonio Joaquim Batista, casa 13, Entrada: Rua Almirante Alexandrino 2023, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Istnieją dwa sposoby, aby dostać się do hostelu - z dołu lub z góry:

Od PONIŻEJ sposób zaczyna się na "Largo do Machado'-kwadrat, który jest dogodnie zlokalizowany w dzielnicy Catete / Laranjeiras i ma stacji metra o tej samej nazwie.

Jest mały autobus (RIO TOTAL) wychodzenia naprzeciwko kościoła na placu przez cały dzień do 11 pm - nie pozostawia co około 10 minut i koszty R $ 2, -. To trwa tylko pięć minut z tym autobusem do góry zaułek ulicy (Rua Pereira da Silva), który jest początkiem faveli.

Wystarczy zatrzymać się w autobusie, aż zmieni kolor na szczycie niewielkiego wzgórza na końcu ślepej ulicy. Wynoś się tuż po tym, jak odwróciła się i wspiąć się na wzgórze do Pousada - znajdziesz znaki, które pokaże dokładny kierunek, lub zadać z mieszkańców, którzy chętnie pokazują wam drogę do "Pousada";)!

To zajmie około 5 minut, ale strome podejście z około 75 metrów. Na szczęście będzie można napić się zimnego piwa lub caipirinha na górze tarasie 'Pousada Favelinha "tuż po tym;)

-------------------------------------------------- -----------------

Jak dojechać z góry jest piękne: samochód ulicy Santa Teresa "Bondinho" zabierze Cię do centrum miasta, lub z Lapa bezpośrednio do górnego wejścia do faveli. Autobus 206 odjeżdża ze stacji metra 'Central' lub z Lapa iść pod górę. Powiedz kierowcy, aby pozwolić Ci się naprzeciwko "Falete". Adres jest "Rua Almirante Alexandrino 2023" i dostęp jest przez Kolegium 'Asuncao CENAM "

Kilka białych minibusy podjąć również w ten sam sposób od "Arcos da Lapa", ich zapytać, czy iść w kierunku "Silvestre" być we właściwym autobusie;)

Wejście kolegium jest wejście do faveli w tym samym czasie.
Krótkie schody prowadzą małą górkę, gdzie można odpocząć i już podjąć w piękne widoki. Wtedy to z górki około trzy minuty, aż zobaczysz hostel.

Jeśli wziąć taksówkę, również powiedzieć kierowcy adres Colegio Asuncao CENAM: Rua Almirante Alexandrino 2023

=============================================

Transfer lotnisko: Jeśli dasz nam dat przyjazdu (numer lotu, miasto pochodzenia, czas przyjazdu) chętnie cię odebrać z lotniska. Nasz kierowca ma do ładowania 110 reali, ale to jest w tej samej cenie jak zwykłej taksówki, tylko bez kłopotów i zdzierstwo i obsługa bagażu na drodze do naszych drzwi :).

Jeśli chcesz być odebrany, wyślij nam e-mail do nas po dokonaniu rezerwacji!

Masz wspaniałą wycieczkę! Holger, Patrick i Pousada Favelinha drużyny