X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Portus House Istanbul

Mumhane Cad, 31, Kemankes Mah. Karakoy, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy w samym środku dwa przystanki tramwajowe: Taksim i Tophane

Od Atatrk Airport
Metrem do stacji Zeytinburnu i przenieść do tramwaju (tramwaj T1 Godziny: 05:00 rano godzin nocnych 23:55). Wysiąść na Karaky stacji i obserwuj po drodze, po prawej stronie w kierunku morza. Spacer wzdłuż wody z powrotem do mostu Galata, aż woda się kończy. Kontynuuj wzdłuż głównej drogi teraz przechodząc sklep Przysmaki Namli, Glloğlu baklava i więcej sklepów na lewo i terminalu pasażerskiego na prawo. Po koniec sklepy dokonać od razu w lewo, a następnie natychmiast w prawo (sklep obuwniczy YDS na rogu). Jesteśmy po lewej stronie ulicy w supermarkecie DIASa.
Całkowity czas podróży: 75 minut (ze względu, że nie zatrzyma przez różnych dostawców mijane ulicznego)Od lotniska Sabiha Gkcen lub Taksim

Weź autobus Havatas placu Taksim (godziny w zależności od sezonu od 04:00 do 01:00). Z placu Taksim można wziąć taksówkę do Portus Domu (około 5 minut i 8 TL) lub wziąć Fnikler metra w dół do Kabatas. Stamtąd T1 tramwajem dwa przystanki na stacji Tophane, wysiąść z tramwaju i przejść przez ulicę w kierunku morza. Głowa do wąskiego Hamam Sokak ulicy naprzeciwko Ciebie. Przełóż hammam i skręcić w prawo (jest to ślepa uliczka, więc nie ma innej opcji. Jesteś Nowon nasza ulica Mumhane. Dalej prosto przez kolejne dwie minuty. Jesteśmy na prawej stronie ulicy w supermarkecie DIASa.
Całkowity czas podróży: 90 minut (w zależności od natężenia ruchu)


Prosimy zachować nasz numer telefonu przydatny do lokalnych kierowca zadzwoń do nas w przypadku, gdy potrzebna jest pomoc.