X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Porto Spot Hostel

Rua Gonçalo Cristóvão 12, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Rua Goncalo Cristovao 12.

Samolotem, wziąć metro / tramwaj do centrum miasta, zjazd na Trindade stacji. Na zewnątrz stacji skręcić w prawo, a następnie pierwszą w prawo. Spacer na około 400 mts, znajdziesz nas na lewej stronie. Jesteśmy beżowy budynek, tuż obok czerwonego budynku na rogu.
Pociągiem, jeśli przyjeżdżają do stacji Sao Bento lub Campanhã, należy wziąć metro / tramwaj w kierunku Trindade, zjazd na Trindade stacji. Na zewnątrz stacji skręcić w prawo, 50 mts, a następnie pierwszą w prawo. Spacer na około 400 mts, znajdziesz nas na lewej stronie. Jesteśmy beżowy budynek, tuż obok czerwonego budynku na rogu.

Samochodem, jeśli pochodzą z północy (A3, A4) podejmuje A20 w kierunku Porto-Antas / Gaia-Freixo. A następnie zjechać pierwszym zjazdem do Antas. Jeśli pochodzą z południa (A1), przejść przez most i idź prosto na wysokiej drodze i zjazd do Antas. Dojedziesz do Rua Fernao Magalhaes, można przejść ogród na prawej stronie, a następnie (50m) należy skręcić w prawo, Rua Nova Sao Crespim. Lek na tej ulicy i skręcić w lewo na światłach trzecich, Rua da Alegria. Następnie jechać prosto około 300 m, po przyjeździe do małego trójkątnym placu, na lewej stronie, skręcić w prawo na światłach na bardzo strome zejście, Rua da Escola Normal. Skręć w lewo na końcu tej ulicy, a następnie Twój zmuszeni skręcić w prawo. Znajdziesz nas na swojej prawej ręce (drugi dom).