X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Porto Spot Hostel

Rua Gonçalo Cristóvão 12, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Rua Goncalo Cristovao 12.

Samolotem, trochę metrem / tramwajem do centrum miasta, zjazd na Trindade stacji. Na zewnątrz stacji skręcić w prawo, a następnie pierwsza w prawo. Spacer na około 400 mts, znajdziesz nas na lewej stronie. Jesteśmy beżowy budynek, tuż obok czerwonego budynku na rogu.
Pociągiem, jeśli przyjeżdżają do stacji Campanha lub Sao Bento, należy wziąć metro / tramwaj w kierunku Trindade Trindade, zjazd na stacji. Na zewnątrz stacji skręcić w prawo, 50 mts, a następnie pierwsza w prawo. Spacer na około 400 mts, znajdziesz nas na lewej stronie. Jesteśmy beżowy budynek, tuż obok czerwonego budynku na rogu.

Samochodem, jeśli pochodzą z północy (A3, A4) podejmują A20 kierunek Porto-Antas / Gaia-Freixo. A następnie zjechać pierwszym zjazdem do Antas. Jeśli pochodzą z południa (A1), przejść przez most i idź prosto na wysokim sposób i zjazd do Antas. Dojedziesz do Rua Fernao Magalhaes, można przejść ogród na swojej prawej stronie, a następnie (50) należy skręcić w prawo, Rua Nova Sao Crespim. Lek na tej ulicy i skręcić w lewo na światłach trzecich, Rua da Alegria. Następnie jechać prosto około 300 m, po przyjeździe do małego trójkątnego placu, na lewej stronie, należy skręcić w prawo na światłach w bardzo strome zejście, Rua da Escola Normal. Skręć w lewo na końcu tej ulicy, a następnie Twój zmuszeni skręcić w prawo. Znajdziesz nas na prawej ręce (drugi dom).