X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Porto Downtown Hostel

Praça Guilherme Gomes Fernandes no. 66, 1st floor, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Dojazd

To tylko 10 minut spacerem od autobusem, pociągiem lub stacji metra


Z São Bento train station (jeden przystanek od dworca Campanha):

Jeśli przyjedziecie w Porto pociągiem urlopu s. Stacja Bento. Gdy w głównym drzwi, skręć w prawo aż zobaczysz Aliados ulicy, skręcić w lewo, przejechać go, a następnie iść w kierunku wieży Clerigos (ulica Clérigos) zawsze po prawej stronie ulicy i kiedy można przejść na wieży muszą prowadzić po prawej stronie ulicy, a nie przez jezdnię! W górnej części ulicy, musisz sygnalizacją świetlną i skręcamy w prawo na skrzyżowaniu. Będziesz w Praça Guilherme Gomes Fernandes.

Uwaga: jeśli masz w Campanha, możesz po prostu przesiadkę do Sao Bento lub złapać metro.

Z lotniska: metrem lub autobusem

Metro: Take fioletowa linia do głównej stacji Trindade. (bilet z4) raz w głównym wejściu, można przejść wokół ratusza (duży budynek po lewej stronie dworca) i zejdź Avenida dos Aliados w kierunku malejącym i skręcić w prawo na drugich światłach (jeśli masz Guarany kawy w rogu). Nie będziesz w Rua de Ceuta (obejść tunel) i musi iść w górę ulicy aż do końca, skręcając w lewo w końcu i będziesz w Praça Guilherme Gomes Fernandes.
Autobusem: złapać autobus 601 lub 602 do ogrodu Cordoaria, który znajduje się obok starego uniwersytetu i kwadrat (ostatni przystanek). Jesteśmy 2 minuty spacerem od here.once jesteś na Cordoaria, po uniwersytet po lewej stronie (duży budynek szary) idziesz w prawo, przejechać przez przechwytywanie i będziesz w Praça Guilherme Gomes Fernandes.

Z dworca autobusowego (Internorte, rede expressos, Renex)

Jak już kilka inne, w różnych miejscach, wystarczy poprosić o Clerigos wieża lub São Bento train station lub innych punktów kontroli), a następnie innych kierunkach.

Na placu wystarczy, że dbać o n o 66, że to przede sklep w rogu. Nazwa hostelu jest od razu widoczne w lustrze. W przypadku wątpliwości należy zapytać na nasz adres.
kontrola punktów: padaria Ribeiro, Leões Praça dos lub Clerigos dos szpitala.

Taksówką, dajcie im te kierunki w języku portugalskim:

Praça Guilherme Gomes Fernandes - (A Quinta da leitaria do Paco, waluta da casa, padaria Ribeiro, szpital privado dos Clérigos) ----- av.aliados virar do Direita subindo Rua de Ceuta até à Rua José Falcao, virar do Esquerda e fica 50 metra á frente, numero 66 do lado esquerdo por cima Dumy Loja, na esquina.Na placu wystarczy, że dbać o n o 66, że to przede sklep w rogu. Nazwa hostelu jest od razu widoczne w lustrze. W przypadku wątpliwości należy zapytać na nasz adres.

kontrola punktów: padaria Ribeiro, Leões Praça dos lub Clerigos dos szpitala.