X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Port O'Call YHA

7 Craven Close, Port Douglas, Australia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Calgary Lodge oferuje bezpłatny transport busem, który może cię odebrać z miejsca zakwaterowania w Cairns miasta lub lotniska codziennie z wyjątkiem sobót. Autobus kursuje tylko raz dziennie, zbierając od Cairns miasta ok. 10:30 z lotniska w 10:45 Ok.

Warunki - Goście muszą pobyt na minimum 2 noce. Rezerwacje są niezbędne ze szczegółami punkt odbioru w Cairns miasta lub odbiór z lotniska - numer lotu i czas przyjazdu.

Należy pamiętać, możemy tylko spotkać przylocie nie później niż 10:00.

Powrót transport do domów Cairns Noclegi / wyjścia z portu lotniczego O'Call Lodge ok. godz. 08:45. Istotne jest, aby zarezerwować jeśli potrzebujesz tej usługi w dniu przyjazdu.

Alternatywne opcje transportu z Cairns miasta i lotniska w innych porach dnia lub w sobotę, są następujące:

Sun Palm Australia Coach ma częste transfer między Cairns i Port Douglas, który może być zarezerwowany przez nas AU 40,00 dolarów w jedną stronę. Wystarczy nam wakacje pick-up punkt lub szczegółów lotu i informacje o karcie kredytowej.

Duże przedsiębiorstwa wynajmu samochodów mają biurko na lotnisku i urzędów w mieście. Samochodem podróż trwa ok. 1 godziny 30 minut, wzdłuż słynnej autostrady Captain Cook z zapierającymi dech w piersi widokami.