X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Polynesian Hostel Beach Club Waikiki

2584 Lemon Rd., Waikiki Beach, Oahu, Honolulu, USA

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 61%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Promy:
Zadzwoń Hawaii Super Transit 1-808-841-2928 jeśli przyjedziesz między 6 rano i godzina dwudziesta pierwsza, ponieważ są one najbardziej wiarygodne. Koszt to $ 9/person i będą się przeprowadzać do naszych drzwi w 45 minut lub mniej. Jeśli planują Państwo przyjazd poza godzinami złapać Roberts Waikiki transfer po wyjściu koszt claim.The bagaż jest $ 9/person i zajmie 1 - 2 godziny do naszych drzwi.

Autobus:
Wszystkie autobusy odjeżdżają z 2 poziom odlotów podłogi w rozdzielacz drogowego środkowej. Złap nr 19 lub nr 20 do plaży Waikiki. Gdy dojdziesz do obszaru Waikiki wysiąść w zoo w przedniej części hotelu Kapiolani królowej. Spacer 10 metrów i skręcić w prawo w Lemon Road. Jesteśmy 20 metrów po prawej stronie.

Bilety autobusowe są tylko 2 dolary, ale ograniczyć bagaż do plecaków. Walizki nie są dozwolone na autobusach miejskich nie są duże ilości bagażu.

Taksówki:
Kosztują około 30 dolarów od lotniska. Będą one trwać do 6 osób plus bagaż i wyjść zza pola karnego przyjazdu na rozdzielacz centralnego.

Prowadzenie:
Weź H-1 Wschód w kierunku Honolulu. Wysiąść na King Street zjazdu oznaczonego Waikiki Zoo. Przejedź świetle i pobyt na prawym pasie. Skręć w prawo w Kapahulu Avenue. Tuż przed końcem Kapahulu widać Waikiki Zoo na lewo. Jesteśmy na 2. ulicy. Skręć w prawo w Lemon Road i jesteśmy pierwszy budynek po prawej stronie.