X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Poco Loco Hostel

Taczaka 23, Poznan, Polska

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google My pick up z lotniska i dworca kolejowego!

Samochodem: skręcić w prawo z Caponiera rondzie główny punkt Poznania, na głównej ulicy miasta Św. Marcin. Mijamy pierwsze skrzyżowanie z ulicą Niepodległości. Po lewej stronie mijamy budynki uniwersyteckie i zamek. Przyjeździe na drugim skrzyżowaniu ze światłami. Tam skręcamy w prawo na ulicy Kościuszki. Następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo i nie jesteśmy w naszym Taczaka Street. Na końcu ulicy, po lewej stronie, znajduje się numer 23 i Poco Loco Hostel.

Samolotem: możemy odebrać Cię z naszymi Locobus! Wystarczy zadzwonić. Inną opcją jest wziąć szybki autobus. L, który idzie do Caponiera Rounabout a stamtąd postępuj zgodnie ze wskazówkami pokazane powyżej (10 minut pieszo) lub czasu sprawiają, że trochę szybciej, biorąc na jeden przystanek tramwajem.

Pociągiem: możemy odebrać Cię z dworca kolejowego w Poznaniu. Zadzwoń! Ale można też przyjść pieszo (15 minut czasu, chodzenie). Wspiąć się po schodach na wiadukt przed głównym wejściem do dworca. Skręcić w prawo i iść aż do parku w lewo. Nadal na Powstańcw Wielkopolskich Street, który rozpoczyna się w środku parku. Kontynuuj aż dojdziesz do ulicy Ratajczaka. Tam skręcamy w lewo i ponownie w lewo. Jesteś na Taczaka ulicy i nie. 23 jest Poco Loco Hostel.