X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Pipa Backpackers

Rua Arara, 123, Pipa, Brazylia

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Natal (85 km South):

Od Natal dworca autobusowego:

Istnieją dwie różne firmy, które przychodzą do Pipa. "Alternativo Minibus" pozostawia bardzo blisko Backpackers Pipa i "Bus Oceano" pozostawia się w terminalu autobusowego Pipa jest (około 10 minut piechotą od Backpackers Pipa). Możesz wziąć autobusy w Natal dworca autobusowego lub można wziąć je przed Carrefour Natal (jeśli pochodzą od plaży Ponta Negra). Autobusy będą w Carrefour Natal około 10 lub 15 minut po opuszczeniu Natal dworca autobusowego. To zajmuje około 2 godzin, aby dotrzeć w Pipa i kosztuje R 10,50 dolarów.

Alternativo Minibus: Weź minibusem do Pipa i poprosić, aby wysiąść na pierwszym przystanku po Placu Rybaka (Praça do Pescador), naprzeciwko piekarni "Casa de Farinha". Spacer do małej uliczce w prawo, w kierunku "Pousada Cabo Verde", skręcić w lewo i kierujemy się w Backpackers Pipa.
Alternativo Minibus: Daily - 05:50 / 09:50 / 14:30
Oceano Bus: Autobusem do Pipa i wysiąść na dworcu autobusowym w Pipa. Idź prosto na głównej ulicy (śr. Baía dos Golfinhos) przechodzącej Rybackiej Square (Praça do Pescador). Pomiędzy stacją Policji i piekarni "Casa de Farinha" jest mała uliczka. Spacer do małej uliczce w prawo, w kierunku "Pousada Cabo Verde", skręcić w lewo i kierujemy się w Backpackers Pipa.
Oceano Bus Harmonogram: od poniedziałku do soboty: 06:00 / 07:00 / 08:00 / 09:30 / 11:00 / 12:00 / 13:00 / 14:10 / 15:00 / 16:00 / 17: 00 / 18:00 niedziele i święta: 06:50 / 09:30 / 11:00 / 13:00 / 16:00 / 18:10
http://www.expresso-oceano.com.br/linhas-inter

Od Natal Airport (Augusto Severo International Airport):

Opcja 1 - Podjęcie jakichkolwiek autobusem lub van do Parnamirim na lotnisku i poprosić, aby wysiąść na przystanku do Pipa, po przekroczeniu "BR 101". Jest to 5-minutowa przejażdżka. Na przystanku, wsiąść do autobusu do Pipa i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej. Autobusy będą blisko do lotniska około 20 minut po opuszczeniu Natal dworca autobusowego. To zajmuje około 2 ½ godziny, aby dostać się do Pipa w ten sposób i to kosztuje około R 14 dolarów.

Wariant 2 - Weź taksówkę na lotnisko. To zajmuje około 1 ½ godziny i kosztuje około R 140 dolarów (w zależności od sezonu i od czasu przybycia).

Opcja 3 - Możemy zarezerwować odbiór z lotniska dla Ciebie. To zajmuje około 1 ½ godziny i kosztuje około R 120 dolarów (w zależności od sezonu i od czasu przybycia). Transfer należy rezerwować z wyprzedzeniem przez e-mail.

Samochodem

Napęd na południe na "101 BR" autostrady, w kierunku João Pessoa i wejść w lewo, gdy jesteś w Goianinha, zgodnie z drogowskazami do Pipa. Przybywając w Pipa, idź prosto na głównej ulicy (śr. Baía dos Golfinhos), przechodzą przez sklepu komputerowego o nazwie "Construjá" i lody miejsce zwane "Preciosa" i wziąć następny w prawo na "Toca da Onca ". Przejdź się i skręcić w prawo. Pipa Backpackers Hostel znajduje się na następnym rogu.

Od Salvador (1079 km), Aracaju (743 km), Maceio (527 km), Recife (242 km) oraz Joao Pessoa (140 km)

Autobusem:

Weź autobus do Natal i poprosić, aby wysiąść w Goianinha. Weź furgonetkę do Pipa w całym kościele. Zapytaj wysiąść na pierwszym przystanku Plac Rybaka (Praça do Pescador), naprzeciwko piekarni "Casa de Farinha". Spacer do małej uliczce w prawo, w kierunku "Pousada Cabo Verde", skręcić w lewo i kierujemy się w Backpackers Pipa. To zajmuje około 2 ½ godziny, aby dostać się do Pipa w ten sposób i koszty około R 14 dolarów.

Samochodem:

Napęd BR 101 autostradą na północ i uzyskać drogi w prawo, gdy jesteś w Goianinha, zgodnie ze znakami do Pipa. Przybywając w Pipa, idź prosto na głównej ulicy (śr. Baía dos Golfinhos), przechodzą przez sklepu komputerowego o nazwie "Construjá" i lody miejsce zwane "Preciosa" i wziąć następny w prawo na "Toca da Onca ". Przejdź się i skręcić w prawo. Pipa Backpackers Hostel znajduje się na następnym rogu.