X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Penthouse Hostel

Koryun str.5, apt 33a, Erewan, Armenia

Mapa i dojazd


76%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 63%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Penthouse Hostel znajduje się w centralnej i jest bardzo blisko do wielu miejsc turystycznych na terenie miasta. Weź tylko 5 minut spacerem do Matenadaran - muzeum starych rękopisów, 7 minut spacerem od Opery, 15 minut piechotą na Plac Republiki. Jednym z najbardziej znanych ulic w centrum miasta w Erewaniu Abovyan Street - jest tylko 2 minut od hostelu. Penthouse Hostel otoczony jest parkami (Tarczowa park z przytulnych kawiarni i Plac zabaw), i jest bardzo blisko do wszystkich głównych UCZELNI

Penthouse Hostel jest bardzo łatwe do znalezienia.

Jego umieszczone na rozdrożu ulic Heratsu Koryun i,
naprzeciwko Uniwersytetu Medycznego państwa.

Tak szybko, jak można zobaczyć dwie wieże budynek w stylu klasycznym z łuku w środku, jesteś na właściwym miejscu! :)

Zapoznaj się z lewej strony i znaleźć KM Penthouse znak przed światłach

DOJAZD DO HOSTEL Penthouse

Z Zvartnots International Airport:
Penthouse Hostel znajduje się 20 minut jazdy od lotniska Zvartnots. Większość lotów przybyć w Erewaniu w nocy / wcześnie rano. Najlepszym sposobem, aby dostać się do hostelu jest taksówką. Jest to najwygodniejszy sposób, bo w przypadku przyjazdu w nocy lub wcześnie rano, nie ma innych środków transportu. AEROTAXI LLC jest oficjalnym przewoźnik pasażerski Zvartnots. Zapewnia bezpieczną i komfortową obsługę transportu pasażerskiego do iz lotniska-http://www.aerotaxi.am/. W celu ułatwienia procesu można dostać się do hostelu z lotniska Penthouse zaczęliśmy współpracować z tym samym docelowe taksówką opracowanie stałą cenę, to jest osób 5000AMD za 3-4 z lotniska Zvartnots do Penthouse Hostel. Wystarczy poprosić kierowcę o Aero taksówką do podjęcia do Penthouse Hostel i zapewnić mu dokładny adres.

Jeśli wziąć inną taksówkę, poprosić taksówkarza, aby dostać się do Akademii Medycznej państwa. Nie zapomnij, aby zapewnić mu dokładny adres Koryun 5.

W przypadku przyjazdu między 08:00 20:00 i chcesz wziąć transportu publicznego, mini-autobusy są do Państwa dyspozycji. Trzeba wziąć N108 minibus, i poprosić kierowcę, aby zatrzymać się na stacji autobusowej w pobliżu dworca Uniwersytet Medyczny / Shrjanayin (na Abowianie ulicy, Abowianie Koryun Streets rozdroża). Cena za mini-bus wynosi 200 AMD za osobę. Po wyjściu z mini-bus musisz tylko 3 minut, aby dostać się do naszego hostelu. Wystarczy wziąć Koryun ulicy i iść w kierunku ulic Heratsu Koryun i rozdroża. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. Styl klasyczny budynek z dwiema wieżami i łuku z przodu Akademii Medycznej, wziąć lewy bok z przodu światłach i Będziesz zobaczyć wejście z HP Penthouse znak. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

Z głównego dworca kolejowego:
Z głównego dworca kolejowego zajmie Ci około 10 minut taksówką dostać się do Penthouse Hostel i będzie kosztować 800 AMD. Schronisko jest bardzo łatwe do znalezienia, jednak być na bezpiecznej stronie można również dostarczyć taksówkarza z naszej dokładny adres. W razie potrzeby po prostu powiedzieć, nasz numer telefonu do kierowcy, abyśmy mogli wyjaśnić mu adres w Armenii!

UWAGA: Upewnij się, że taksówka ma licznik, aby nie przeładowywać.

W przypadku, gdy decydują się na mini-bus do hostelu, należy wziąć N45 z przeciwnej ulicy Sasuntsi David Statue. Zajmie ci to około 15 minut. Cena za mini-bus jest 100AMD za osobę. Powiedz kierowcy, aby zatrzymać się na stacji autobusowej w pobliżu dworca Uniwersytet Medyczny / Shrjanayin (na Abowianie ulicy, Abowianie Koryun Streets rozdroża). Po wyjściu z mini-bus musisz tylko 3 minut, aby dostać się do naszego hostelu. Wystarczy wziąć Koryun ulicy i iść w kierunku ulic Heratsu Koryun i rozdroża. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. Styl klasyczny budynek z dwiema wieżami i łuku w środku, wziąć lewy bok z przodu światłach i Będziesz zobaczyć wejście z PH Penthouse znak. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

Penthouse Hostel jest również bardzo łatwy dojazd metrem. To jest 10 minut drogi i kosztuje 100AMD. Metrem od stacji Sasuntsi Davida i wyjść w stacji Eritasardakan. Znajdź ulicę Abowian i iść w górę aż dojdziesz do ulic Abovyan i Koryun crossway. Po osiągnięciu rozdroża wziąć prawą stronę ulicy i iść w kierunku Koryun ulic Heratsu Koryun i rozdroża. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. Styl klasyczny budynek z dwiema wieżami i łuku, wziąć lewy bok z przodu światłach i Będziesz zobaczyć wejście z PH Penthouse znak. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

Z Kilikia Dworzec Centralny
Można łatwo dojechać taksówką z Dworca Centralnego Kilikia i dostać się do Penthouse Hostel w 6 minut. Koszt taksówki będzie około 1000 AMD.

UWAGA: Upewnij się, że taksówka ma licznik, tak, aby nie przeładowywać.

Można również wybrać się na mini-autobus, aby dostać się do hostelu. To jest około 15 minut jazdy i kosztuje 100 AMD za osobę. Zapoznaj się z mini-bus N15. Magistrali stacja znajduje się po przeciwnej stronie stacji. Powiedz kierowcy, aby zatrzymać się na stacji autobusowej w pobliżu dworca Uniwersytet Medyczny / Shrjanayin (na Abowianie ulicy, Abowianie Koryun Streets rozdroża). Po wyjściu z mini-bus musisz tylko 3 minut, aby dostać się do naszego hostelu. Wystarczy wziąć Koryun ulicy i iść w kierunku ulic Heratsu Koryun i rozdroża. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. Styl klasyczny budynek z dwiema wieżami i łuku w środku, wziąć lewy bok z przodu światłach i Będziesz zobaczyć wejście z PH Penthouse znak. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

4 min pieszo od metra "Eritasardakan '

5 min pieszo od Matenadaran - Muzeum rękopisów

6 min spacerem od słynnego Kaskada

7 min pieszo od Opery

15 minut spacerem od Placu Republiki