X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Penthouse Hostel

Koryun str.5, apt 33a, Erewan, Armenia

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel Penthouse znajduje się w centralnej części i jest bardzo blisko do wielu miejsc widokowych w mieście. Weź tylko 5 minut piechotą do Matenadaran - muzeum starych rękopisów, 7 minut piechotą do Opery, 15 minut piechotą do Placu Republiki. Jeden z najbardziej znanych ulic w centrum miasta w Erewaniu Abowianie Street - jest tylko 2 minut od hostelu. Hostel Penthouse otoczony jest parkami (OKRĄGŁE PARK z przytulnych kawiarni i plac zabaw dla dzieci), i jest bardzo blisko do wszystkich głównych UNIWERSYTETÓW

Hostel Penthouse jest bardzo łatwe do znalezienia.

Jego umieszczone na rozdrożu i Heratsu z Koryun ulic,
przed Uniwersytetu Medycznego.

Jak tylko zobaczysz dwie wieże klasyczny budynek w stylu z łuku w środku, jesteś na właściwym miejscu! :)

Zapoznaj się z lewej strony i znaleźć znak Penthouse HP przed światłach

DOJAZD DO HOSTEL PENTHOUSE

Z Zvartnots International Airport:
Hostel Penthouse jest 20 minut jazdy od lotniska Zvartnots. Większość lotów przybyć w Erewaniu w nocy / wcześnie rano. Najlepszym sposobem, aby dostać się do hostelu jest taksówką. Jest to wygodny sposób, ponieważ w przypadku przyjazdu w nocy lub wcześnie rano, nie ma innych środków transportu. AEROTAXI LLC jest oficjalnym przewoźnik pasażerski Zvartnots. Zapewnia bezpieczną i wygodną usługę transportu pasażerów zi na lotnisko-http://www.aerotaxi.am/. W celu ułatwienia procesu można dostać się do hostelu Penthouse z lotniska zaczęliśmy współpracować z Aero taxi więc opracowanie stałą cenę, która jest 5000AMD za 3-4 osób z lotniska do schroniska Zvartnots Penthouse. Wystarczy zapytać kierowcę Aero taksówką do podjęcia do Hostel Penthouse i zapewnić mu dokładny adres.

Jeśli wziąć inną taksówkę, poprosić taksówkarza, aby dostać się do Uniwersytetu Medycznego. Nie zapomnij, aby zapewnić mu dokładny adres Koryun 5.

W przypadku przyjazdu między 08:00 20:00 i chcesz wziąć transportu publicznego, mini-autobusy są do Państwa dyspozycji. Musisz wziąć minibus N108 i poprosić kierowcę, aby zatrzymać się na stacji autobusowej w pobliżu Akademii Medycznej / Shrjanayin stacji (na Abowianie ulicy, Abovyan Koryun Streets Crossway). Cena za mini-bus 200 AMD za osobę. Po wyjściu z mini-bus musisz tylko 3 minuty, aby dostać się do naszego hostelu. Wystarczy wziąć Koryun ulicy i iść w kierunku Koryun i Heratsu Ulice Crossway. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. klasyczny styl budynku z dwiema wieżami i łuku z przodu Uniwersytetu Medycznego, wziąć lewy bok z przodu światłach i będziesz zobaczyć wejście znakiem HP Penthouse. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

Z głównego dworca kolejowego:
Od głównego dworca kolejowego zajmie ci około 10 minut taksówką dostać się do hostelu Penthouse i będzie kosztować 800 AMD. Schronisko jest bardzo łatwe do znalezienia, jednak być na bezpiecznej stronie można również taksówkarz z naszej dokładny adres. W razie potrzeby po prostu powiedz nasz numer telefonu do kierowcy, abyśmy mogli wyjaśnić mu adres w Armenii!

UWAGA: Upewnij się, że taksówka ma licznik, aby nie przeładowywać.

W przypadku, gdy zdecydujesz się na mini-bus do hostelu, należy wziąć N45 z przeciwnej ulicy Statua David Sasuntsi. To zajmie Ci około 15 minut. Cena za mini-bus jest 100AMD za osobę. Powiedz kierowcy, aby zatrzymać się na stacji autobusowej w pobliżu Akademii Medycznej / Shrjanayin stacji (na Abowianie ulicy, Abovyan Koryun Streets Crossway). Po wyjściu z mini-bus musisz tylko 3 minuty, aby dostać się do naszego hostelu. Wystarczy wziąć Koryun ulicy i iść w kierunku Koryun i Heratsu Ulice Crossway. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. klasyczny styl budynku z dwiema wieżami i łuku w środku, wziąć lewy bok z przodu światłach i będziesz zobaczyć wejście znakiem Penthouse PH. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

Hostel Penthouse jest również bardzo łatwy dojazd metrem. To jest 10 minut jazdy i będzie kosztować 100AMD. Metrem od stacji David Sasuntsi i wyjść w stacji Eritasardakan. Znajdź ulicę Abowianie i iść w górę untill Dojazd do Abowianie i ulic rozdroża Koryun. Po osiągnięciu crossway podjąć właściwą stronę Koryun ulicy i iść w kierunku Koryun i Heratsu Ulice Crossway. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. klasyczny styl budynku z dwiema wieżami i łuku, wziąć lewy bok z przodu światłach i będziesz zobaczyć wejście znakiem Penthouse PH. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

Z Kilikia Dworca Centralnego
Możesz łatwo wziąć taksówkę z Kilikia Dworca Centralnego i dostać się do hostelu penthouse w 6 minut. Koszt taksówki będzie około 1000 AMD.

UWAGA: Upewnij się, że taksówka ma licznik, tak że nie przeładowaniem.

Możesz również wybrać się na mini-bus, aby dostać się do hostelu. To jest około 15 minut jazdy i kosztuje 100 AMD za osobę. Zapoznaj się z mini-bus N15. Autobus stacji znajduje się po przeciwnej stronie stacji. Powiedz kierowcy, aby zatrzymać się na stacji autobusowej w pobliżu Akademii Medycznej / Shrjanayin stacji (na Abowianie ulicy, Abovyan Koryun Streets Crossway). Po wyjściu z mini-bus musisz tylko 3 minuty, aby dostać się do naszego hostelu. Wystarczy wziąć Koryun ulicy i iść w kierunku Koryun i Heratsu Ulice Crossway. Jak najszybciej znaleźć budynek 5 na Koryun ul. klasyczny styl budynku z dwiema wieżami i łuku w środku, wziąć lewy bok z przodu światłach i będziesz zobaczyć wejście znakiem Penthouse PH. Proszę pamiętać, że jesteśmy na ostatnim piętrze budynku!

4 min spacerem od "METRO" Eritasardakan

5 min pieszo od Matenadaran - Muzeum rękopisów

6 min pieszo od słynnego Kaskada

7 min pieszo od Opery

15 min spacerem od Placu Republiki