X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Pension Alpha

Karlsruher Str.7, Frankfurt, Niemcy

78%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 68%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Informacje O Placówce:

Przetłumaczone przez Google
Oferujemy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Na życzenie dostępne są dodatkowe łóżka.
Śniadanie (7 rano - 10h) kosztuje dodatkowe 6 € za osobę za noc.

WLAN jest dostępny bezpłatnie we wszystkich pokojach i całym pensjonacie.

Niezależnie od głównego dworca kolejowego, terenów targowych, Rzymian lub znanego zakupu mili "Zeil", można osiągnąć te cele w ciągu kilku minut pieszo. Nowoczesne i odpowiednio urządzone pokoje włącznie gwarantuję Ci Kablowa przyjemny pobyt w Pension Alpha.

Ważny:
Pokoje z łazienką nie mają obiekcie winda!

Wybierz pomiędzy pokoje, które wychodzą na ulicę lub cichy dziedziniec.

** Uwaga **, że trzeba zrezygnować z rezerwacji co najmniej 3 dni przed przyjazdem.

W przypadku rezygnacji na 4 tygodnie wcześniej podczas

Okresy targach, (Tendence 29.08-02.09.2015; IAA 14-27.09.2015; Buchmesse 13-18.10.2015; Euro formy 23-27.11.2015) koszt wyniesie 100%. Nie pokazuje lub nie-odwołania opłata w wysokości 100%

UWAGA anulowania rok 2016:
Anulowanie 4 tygodnie wcześniej w następujących okresach targowych
Heimtextil 11-16.01.2016;
Christmas World 28.01-02.02.2016
Ambiente 11-16.02.2016;
Light + Buildung 12 - 18.03.2016
Musikmesse 03-10.04.2016
IMEX 17.04.-21.04.2016
IFFA 05.05.-12.05.2016
Optatec 05.06.-09.06.2016
TexCare 09.06.-15.06.2016
Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Zdrowie Składniki 28.11.-12.01.2016

Koszt wyniesie 100%. Nie pokazuje lub nie-odwołania opłata w wysokości 100%

Szukaj dostępnych

  • Najnowsza opinia

    Przetłumaczone przez Google
    Tuż obok dworca kolejowego, więc jeśli tylko dla jednego o kilka nocy jest idealny. Możesz aldo spacerem do centrum. Doskonała lokalizacja, może nie hodowcy, ale ogólnie to było dobre. Nie ma atmosfery, ale było ok. Dobre śniadanie. Recepcjonistka nie miły
    Czytaj więcej
      Anonimowy, Chile, dwójka, 25-30
  • Zobacz wszystkie opinie »

Udogodnienia

  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Śniadanie nie wliczone
  • Telewizja kablowa
  • Darmowy dostęp do Internetu
  • Darmowe WiFi
  • Dostęp do Internetu
  • Ręczniki wliczone


Zasady

  • Akceptujemy karty kredytowe


Zasady anulowania

Ten obiekt ma politykę anulowania 3dni.
Nie anulowanie na czas pociąga za sobą opłatę w wysokości pierwszej nocy pobytu.




Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
78% 209
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Pokoje dostępne     Standard Jednoosobowy, Prywatny Z Łazienką/wc     Standard Prywatny Z 2 Łóżkami Z Łazienką/wc     Standard 3 łóżka Prywatny Z Łazienką/wc