Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Wkrótce się wyprzedadzą

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
  • Wspaniała lokalizacja
  • Brilantní personál
  • Doskonała czystość
Przeczytaj wszystkie recenzje
  • Wspaniała lokalizacja
  • Brilantní personál
  • Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Sprawdź dostępność

Pon 21 Sie 2017 - Czw 24 Sie 2017 Zmień.

Podsumowanie pokoju

Pon 21 Sierpień 2017 - Czw 24 Sierpień 2017

Mój wybór

/ Cena od noc Noclegi Kwota całkowita
Kwota całkowita:
Standardowa rezerwacja zezwalająca na zmiany:
PROSZĘ WYBRAĆ PREFEROWANĄ OPCJĘ REZERWACJI PONIŻEJ.
Kwota całkowita:
Płatne teraz:
Płatne teraz:
ZAREZERWUJ

Udogodnienia

Darmowe
  • Ręczniki wliczone
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
Ogólne
  • Śniadanie nie wliczone
  • Telewizja kablowa
Usługi
  • Dostęp do Internetu
  • Recepcja 24 godziny na dobę

Zasady

  • Akceptujemy karty kredytowe

Warto zauważyć

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Zasady anulowania

Stawki wyłącznie za kaucję

W tym obiekcie noclegowym obowiązuje regulamin anulowania z 3 dniowym wyprzedzeniem. Jeśli nie anulujesz rezerwacji z takim wyprzedzeniem zostanie pobrana opłata za anulowanie stanowiąca równowartość kwoty należnej za pierwszy nocleg.


Stawki rezerwacji niedopuszczającej zmian

Bestillingen kan ikke refunderes. Hvis du velger å kansellere bestillingen eller ikke møter opp, vil du fortsatt bli belastet for hele bestillingsbeløpet.

Najnowsza opinia

" Pulito, gentili e cordiali "

- Anonimowy
Przeczytaj wszystkie recenzje
Zobacz wszystkie Guesthouses w Frankfurt

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.