Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Wkrótce się wyprzedadzą

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
  • Doskonała lokalizacja
  • Pomocny personel
  • Świetna czystość
Przeczytaj wszystkie recenzje
Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
70% 217
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Pokoje dostępne Standard Jednoosobowy, Prywatny Z Łazienką/wc Standard Prywatny Z 2 Łóżkami Z Łazienką/wc Standard 3 łóżka Prywatny Z Łazienką/wc

Sprawdź dostępność

Czw 25 Sie 2016 - Nied 28 Sie 2016 Zmień.

Podsumowanie pokoju

Dzień Noclegi Cena Wybór Kwota całkowita
Kwota całkowita:
Standardowa rezerwacja zezwalająca na zmiany:
PROSZĘ WYBRAĆ PREFEROWANĄ OPCJĘ REZERWACJI PONIŻEJ.
Kwota całkowita:
Przedpłaty Płatne dziś:
Przedpłaty Płatne dziś:
ZAREZERWUJ

Najnowsza opinia

" rude dirty no airconditioner close to station but little dangerous 한국분들 왠만하면 돈 더 주고 좋은곳 예약하세요. "

- kdh087
Przeczytaj wszystkie recenzje

Udogodnienia

  • Darmowe

    Ręczniki wliczone Darmowe WiFi Darmowy dostęp do Internetu

  • Ogólne

    Śniadanie nie wliczone Telewizja kablowa

  • Usługi

    Dostęp do Internetu Recepcja 24 godziny na dobę

Zasady

Zasady

Akceptujemy karty kredytowe

Warto zauważyć

Important:

Please note that you need to cancel your reservation at least 1 day before arrival.

For cancellations 4 weeks in advance during trade show periods,

Cancellation Policy Pension ALPHA
Karlsruher Strasse 7,60329 Frankfurt

Trade show periods, ( Tendence 29.08 - 02.09.2015; Automechanika 14-27.09.2015;
Buchmesse 13-18.10.2015;
Euro Banking 25-28.11.2015) cost will be 100%. No shows or non-cancellations are charged 100%

PLEASE NOTE cancellation policy for 2016:
Cancellations 4 weeks in advance during the following trade show periods
Heimtextil 11-16.01.2016;
Christmas world 28.01-02.02.2016
Ambiente 11-16.02.2016;
Light+Buildung 12 – 18.03.2016
Musikmesse 03-10.04.2016
IMEX 17.04.-21.04.2016
IFFA 05.05.-12.05.2016
Optatec 05.06.-09.06.2016
Texcare 09.06.-15.06.2016
Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016

Cost will be 100%. No shows or non-cancellations are charged 100%

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Zasady anulowania

Ten obiekt ma politykę anulowania 3dni. Nie anulowanie na czas pociąga za sobą opłatę w wysokości pierwszej nocy pobytu.

Zobacz wszystkie Guesthouses w Frankfurt

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Zapisz się do otrzymywania naszego comiesięcznego Newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty hosteli i nowości prosto do skrzynki odbiorczej. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.