Hostelworld.com
×
Miejsce zakwaterowania zarezerwowano dzisiaj raz .
Ceny
mapa
Recenzje
  • Idealna lokalizacja
  • Znakomity personel
  • Fantastyczna czystość
Przeczytaj wszystkie recenzje

Sprawdź dostępność

Pią 24 Lut 2017 - Pon 27 Lut 2017 Zmień.

Podsumowanie pokoju

Dzień Noclegi Cena Wybór Kwota całkowita
Kwota całkowita:
Standardowa rezerwacja zezwalająca na zmiany:
PROSZĘ WYBRAĆ PREFEROWANĄ OPCJĘ REZERWACJI PONIŻEJ.
Kwota całkowita:
Płatne teraz:
Płatne teraz:
ZAREZERWUJ

Najnowsza opinia

" Sehr freundliche und hilfsbereite Rezeption "

- Anonimowy
Przeczytaj wszystkie recenzje

Udogodnienia

  • Darmowe

    Ręczniki wliczone Darmowe WiFi Darmowy dostęp do Internetu

  • Ogólne

    Śniadanie nie wliczone Telewizja kablowa

  • Usługi

    Dostęp do Internetu Recepcja 24 godziny na dobę

Zasady

Zasady

Akceptujemy karty kredytowe

Warto zauważyć

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Zasady anulowania

Stawki wyłącznie za kaucję

W tym obiekcie noclegowym obowiązuje regulamin anulowania z 3 dniowym wyprzedzeniem. Jeśli nie anulujesz rezerwacji z takim wyprzedzeniem zostanie pobrana opłata za anulowanie stanowiąca równowartość kwoty należnej za pierwszy nocleg.


Stawki rezerwacji niedopuszczającej zmian

Bestillingen kan ikke refunderes. Hvis du velger å kansellere bestillingen eller ikke møter opp, vil du fortsatt bli belastet for hele bestillingsbeløpet.

Zobacz wszystkie Guesthouses w Frankfurt

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.