X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Peniche Surf Lodge

Rua Casal de Viola 6, Papoa, Peniche, Portugalia

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google PenicheSurfLodge
Casal dos altówki, Av. Mariano Calado
Papoa plaża, Peniche

Jeśli chciałbyś bezpłatny transport z dworca autobusowego należy txt (00351) 91 259 05 74 lub 91 283 48 46 lub napisz do nas: surfpeniche@gmail.com
W autobusie pierwszy przystanek w Peniche jest w mieście (przystanek autobusowy). , Pobyt na autobus, aby przejść do stacji Peniche.

Z dworca autobusowego głównym parkingu: Skręć w prawo, a potem jeszcze raz w prawo, jechać prosto przez rondo na następnym skrzyżowaniu, masz Intermarche po lewej stronie.
Ocean po drugiej stronie ulicy, to jest Bay.Turn lewo, idź prosto 200m drogi w całej mini ronda, aż pojawi się żółty starej wieży ciśnień, to jest plaża Papoa, jesteśmy po drugiej stronie drogi.
Spójrz na znak Rua dos pescadores na rogu ulicy, po lewej stronie, naprzeciwko tower.We wody są bardzo następny zwrotny od głównej drogi za innym hostelu.

Współrzędne GPS:
LAT: 39.3676446
LONG: -9,37803268432617
Jeśli jesteś w samochodzie z GPS nie może pokazać naszą ulicę (Casal do altówka), ale Av. Mariano Calado jest główna droga, aby być na, z IP6 iść prosto na thel3rd rondzie w kierunku centrum i szpital to: Estrada Marginal Norte kontynuować, podaj Intermarche po lewej stronie, na plaży po prawej stronie i wpisz do bram miasta idź prosto po drugiej mini ronda aż do wieży ciśnień, naprzeciwko na rogu ulicy jest znak Rua dos Pescadors jesteśmy za innym hostelu, weź już następnego lewo (podjazd) od głównej road.On lewej jest zaloguj Casal Dos altówki.

PenicheSurflodge jest ulica przed zbiegu Estrada
Marginalny Norte i Rua da Libertade (Ajuda), więc można ustawić z GPS, aby doprowadzić cię do tego skrzyżowania.

Jeśli jesteś w taksówce poprosić Papoa Beach, przez stary żółty wieży ciśnień jesteśmy po drugiej stronie ulicy, za hostel tuż po Rua dos Pescadors.