X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Penguin Village

Mashraba Street, Dahab Sinai, Dahab, Egipt

Mapa i dojazd


68%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 47%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Penguin Village znajduje się na stronie morza Mashraba St centrum Dahab.
Jeżeli przyjeżdżasz do Dahab z autobusem East Delta, jesteśmy zaledwie 5 minut jazdy od gdzie jest przystanek autobusowy w Dahab miasta, oferujemy bezpłatny transport dla naszych gości na życzenie od dworca autobusowego.
Chcesz Chodź z Kairu? Odwiedź www.dahabexcursions.com/
Wszystkie drogi prowadzą do Dahab! Nie ma to prostsze niż się tu jako wszelkie możliwe środki transportu mogą być stosowane w sposobie. Czy to na lądzie, przez morską lub powietrzną możesz dotrzeć do Dahab z pewnością szybciej i bardziej komfortowo, niż możesz sobie wyobrazić. W miejscowości Penguin zorganizujemy dla Państwa transfer z dowolnego miejsca na całym Egipcie bezpośrednio do naszego hotelu. Możemy także ci pomóc w poruszaniu się łatwo, szybko, bezpiecznie.
Od Kairu
Prywatnym mikrobusem: Wyślij do nas e-mail na info@penguindahab.com a my dokonać ustaleń ciebie w naszym 16 -seat, klimatyzowanym minibusem. Podróż trwa około 6 godzin i 110 euro (za przejazd, nie za osobę).
Porównaj z autobusem: autobus East Delta odjeżdża z dworca Abasseiya. Istnieje kilka autobusów pozostawiając w ciągu dnia. Kup swoje bilety z wyprzedzeniem, ponieważ nie jest możliwe, aby zarezerwować bilety przez telefon. Ceny biletów wahają się od 60 do 80 LE (w jedną stronę). Po przejażdżce 8-9 godziny, dworca autobusowego Dahab jest 5 min. od Penguin Village. Daj nam znać, po przyjeździe, a my ciebie.
Jeśli potrzebujesz informacji o rozkładzie autobusowym z dowolnego miejsca w Egipcie zadzwoń Emad wiedzieć, co trzeba
Inne opcje z Kairu jest wynajęcie taksówki lub uzyskanie w samolocie do Sharm El Sheikh, napisz do nas, proszę, jeśli chcesz zarezerwować lot ..

Z Sharm El Sheikh
Jeśli lecisz bezpośrednio do Sharm El Sheikh lub przybywających tam promem z Hurghady, możemy zorganizować dla Państwa z lotniska / portu. E-mail do nas swoje dane lotu do info@penguindahab.com, a my załatwimy za 30 euro za taksówkę.
Możesz też podzielić się tym z innymi taksówkę Dahab w kierunku 30 euro / podróży.

Z Izraela lub Jordanii
Dla tych, którzy przyjeżdżają z Eliat i Jordanii (do portu w Nuweiba), pick-up mogą być ustawione. Od Eliat wynajęcie taksówki kosztuje około 35 euro za taksówkę i od Nuweiba 25 euro za taksówkę.

Z każdym innym miejscu w Egipcie i na Bliskim Wschodzie
Proszę o kontakt Emad (e-mailing w info@penguindahab.com) za pomoc i wsparcie w kierunku pozycji Dahab z niemal dowolnego miejsca na świecie.