X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Pauliceia Hostel

R. Herculano de Freitas, 250, Bela Vista, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Guarulhos (GRU):
- Port Lotniczy Autobus (Executive / Circuito Hoteis). Kosztuje R 33 dolarów .. Gdy dojdziesz do Rua Frei Caneca (w pobliżu centrum handlowego Frei Caneca). Będziesz mieć dwa bloki od hostelu.

- Taxi: O 100 R $ wypłacone z góry na lotnisku. Przyniesie Ci do drzwi schroniska. Jeśli jesteś w dużej grupie, to jest to chyba najlepsze rozwiązanie.

-. + Metro Airport Service Bus (jego najlepszy jeśli jesteś na niski budżet To połączenie będzie kosztować około R 7 dolarów dostać autobusem, który jedzie do Metro Tatuape (czerwona linia) wysiąść na stacji i Se.. wymiana na niebieskiej linii. Pobierz metro, że idzie do Jabaquara, ale wysiąść na Paraiso. Będziesz musiał dostać zieloną linię teraz (w Vila Madalena) i wysiąść na stacji Consolao. Po wyjściu z dworca , można będzie się w Avenida Paulista Spacer aż dojdziesz Rua Peixoto gomidewalk 5 bloków i można będzie w Herculano de Freitas.

Od lotniska Congonhas (CGH):
Najprostszym sposobem jest wziąć taksówkę! Będzie kosztować około R 35 $.

Tiete od dworca autobusowego:
Metrem (linia niebieska ten, który idzie do Jabaquara, R 2,90 dolarów). Wysiąść na stacji i wymieniać Se do niebieskiej linii. Dostać się metrem, które jedzie do Jabaquara, ale wysiąść na Paraiso. Będziesz musiał dostać zieloną linię teraz (w Vila Madalena) i wysiąść na stacji Consolao. Po wyjściu z dworca, można będzie się w Avenida Paulista Spacer aż dojdziesz Rua Peixoto gomidewalk 5 bloków i można będzie w Herculano de Freitas.

Od dworca autobusowego w Barra Funda:
Metrem (R 2,90 dolarów) i przejdź do List do Koryntian- Itaquera. Wysiąść na stacji i wymieniać Se do niebieskiej linii. Dostać się metrem, które jedzie do Jabaquara, ale wysiąść na Paraiso. Będziesz musiał dostać zieloną linię teraz (w Vila Madalena) i wysiąść na stacji Consolao. Po wyjściu z dworca, można będzie się w Avenida Paulista Spacer aż dojdziesz Rua Peixoto gomidewalk 5 bloków i można będzie w Herculano de Freitas.