X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Paradise Beach Hostel

Via Provinciale Panza, 387, Cuotto Forio, Ischia, Włochy

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google TO NAPOLI (Neapol) - pociągi odjeżdżają z Rzymu, a co pół godziny, w zależności od tego, ile wydajesz, trwa od 1 do 4 godzin. Około 20 € jest łatwy 2 godziny pociągiem, a te za około 10 € zostawić 4 razy na dobę.

Samolotem można latać bezpośrednio do Napoli z niemal dowolnego miejsca na świecie. I to jest o wiele chłodniej niż Rzym.

Od lądu - złapać łódź całej spektakularnej Zatoki z Neapolu, Pozzulli, Sorrrento, Procida, Salerno, Amalfi lub Positano, Capri i żagla do Forio (który następnie jest tylko 5 minut autobusem od naszych drzwi) lub do Casamicciola (o 20 minut) lub Ischia Porto (30 minut). Z Sorrento i Capri, szybkie łodzie (aliscafi) odpływają z Marina Piccola i, jak te z Salerno, Amalfi i Positano, działają od połowy wiosny do połowy jesieni.

Z Napoli Centrale dworca kolejowego - krzyż wielki plac z przodu, mijając wieczny plac budowy metra i złapać tramwaj "1" dzieje w lewo (patrząc od dworca) do ostatniego przystanku. Na lewej burcie jest Molo Beverello gdzie szybkie łodzie (aliscafi) wyjazd do Forio.

Z tańszych łodzie - od Beverello do Casamicciola lub Ischia Porto, iść za kawiarni, z dala od szybkiego zacisku łodzi i złapać bezpłatny, niebieski autobus do Calata Porto Di Massa (około 5 minut) ...


Na wyspie ...

Autobusy z wszystkich portów - złapać autobusy o numerach "CS" lub "1", idąc w lewo (kiedy są z widokiem na morze). Przystanki autobusowe znajdują się poza obszarem portu na tej samej stronie ulicy, portu, z wyjątkiem Ischia Porto. W Ischia Porto musisz chodzić do portu głównego przystanku autobusowego (la Capolinea).

Łatwo nas znaleźć. Po opuszczeniu Forio - wszystkie autobusy przejść przez Forio -

1 Sprawdzić wielkim napisem "sorriso" (Thermae Resort) na prawej stronie autobusu (5-10 minut z Forio). Kiedy widzisz, poczekaj, aż ...

2 GO za rogiem, a następnie nacisnąć dzwonek ...

3 wysiąść na następnym przystanku i spojrzeć za autobusem. Zobaczysz nasz znak mówiący "Paradise Beach". Spacer w dół naszą ścieżkę oryginalną, starożytny wyspa istnieje.