X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Paradise Beach Backpackers Hostel

Via Provinciale Panza, 387, Cuotto Forio, Ischia, Campania, Włochy

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Neapol (Napoli), pociągi odjeżdżają z Rzymie co pół godziny i, w zależności od tego, ile wydać, trwa od 1 do 4 godzin. Dla około 20 € jest łatwy 2 godziny pociągiem, a te za około 10 € zostawić 4 razy na dobę.

Samolotem można latać bezpośrednio do Neapolu z niemal każdego miejsca na świecie. I to jest o wiele chłodniej niż Rzym.

Z lądu, złapać statkiem po spektakularnej Zatoki z Neapolu, Pozzulli, Sorrrento, Procida, wybrzeże Amalfi i Capri i płyniemy do Ischia Porto, Casamicciola lub Forio. Z Sorrento i Capri, łodzie szybko (aliscafi) odpływają z Marina Piccola.

Z dworca kolejowego Napoli Centrale, krzyż wielki plac z przodu, przechodząc wieczny plac budowy metra i złapać tramwaj '1 'dzieje w lewo (patrząc od dworca) do ostatniego przystanku. Na lewej burcie jest Molo Beverello gdzie szybkie łodzie (aliscafi) odejść.

TO tańsze łodzie, z Beverello, iść za kawiarni, z dala od szybkiego zacisku łodzi i złapać niebieskie autobusów wahadłowych do Calata Porto Di Massa (około 5 minut) ...

Spotkamy się: Zobaczymy, czy możemy przyjść i poznać. Spotykamy ludzi każdego dnia około 11:30 i godzina siedemnasta, ale daj nam znać, idziesz, i możemy pokazać, jak autobusy z pracy wyspie też.

Alternatywnie -

Z Ischia Porto, złapać autobusy o numerach 'CS', '1 ', '2' lub '3 'do Casamicciola, pierwszej wioski z Ischia Porto i wysiąść na "topless bar' rogu. Albo poprosić kogoś lub nacisnąć dzwonek, gdy autobus jest na dużym wzgórzu i na płaskiej drodze znowu biegnącej wzdłuż morza. Następnie ...

Z CASAMICCIOLA PORT, drogi krzyżowej i przejść do przystanku autobusowego naprzeciwko dużego placu wsi ... na przystanku naprzeciwko placu wsi, złapać 'CD', '1 ', '2' lub '3 'autobusu i wysiąść na 2 przystanku, na etapie "topless bar' rogu, 3 minuty później. Alternatywnie, po prostu skręcić w lewo i iść ulicą. Następnie ...

... Od "topless bar 'Corner, hostel jest 2 minut spacerem do sprawnych osób, a 4 minuty dla każdego innego. Idź ulicą boczną do końca i skręcić w prawo. Należy zwracać uwagę na ruch przechodzący ci na tym trochę. Spójrz na niebieskim znakiem do willi po lewej stronie, mówiąc "Hotel Di Meglio" i wejść w recepcji.