X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Paprika Hostel

Weiner Leó str 9, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Znajdujemy się w 9 Weiner Leo ulicy. Jest to kompleks apartamentów, kiedy dojdziesz do wejścia można do nas poprzez wybranie 37 na klawiaturze wybierania znaleźć na lewo od drzwi.

Najbliższe stacja kolejowa Nyugati, tuż obok jest stacja metra Nyugati palyaudvar. Z tych stacji jest proste 5-8 minut spacerem do hostelu. Najpierw znaleźć wyjście z dworca i na południe głowy wzdłuż Terez Korut, należy zdać bardzo majestatyczny, patrząc McDonalds na lewej stronie, a następnie skręć w prawo wzdłuż Podmaniczky ut. a następnie w pierwszą w lewo wzdłuż Jokai ut. Pierwsza ulica po prawej stronie będzie Weiner Leo ut, wzdłuż, aż znajdziesz numer 9 i Buzz nas. Proste :)

Dla osób przyjeżdżających autobusem jest prawdopodobne, że będzie przybywać w Nepliget dworca autobusowego. Stamtąd można pojechać na północ na niebieskiej linii metra M3, który zabierze Cię prosto do Nyugati Pályaudvar. To jest 8 stacji z dala.

Osoby przybywające z Budapeszt Terminal 2 lotniska trzeba wziąć 200E Nr autobusem do przystanku Kőbánya Kispest i przełączyć się na niebieskim metrem. Należy wysiąść na przystanku Nyugati stacji i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby iść do schroniska.
Jeśli chcesz wziąć taksówkę ZONA taksówki biegnie w wyznaczonym cenie 4800 Ft.

Od dworca kolejowego Keleti weź czerwoną metra wschód do Deak Ter i zmienić wziąć m3 niebieski Metro North do Nyugati pélyaudvar. Wystarczy tylko jeden bilet (300ft).

Jeśli chcesz wziąć taksówkę najlepiej jest zadzwonić i zamówić, jak macha jedną z ulicy może spowodować drogie są. Paprika zaleca Taxi 2000.