X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Panorama Hotel Bodrum

Tepecik mah. 191. sok. no:61, Turkbuku, Bodrum, Turcja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Przybywając w Bodrum i dotarcie do Panorama Hotel Bodrum
Tylko lotnisko w Bodrum Lotnisko Milas, które znajduje się około 40 km od hotelu. Golturkbuku położony jest w północnej części peninssula. Graniczy z Morza Egejskiego na wschodzie i północy (Mandayla Bay), Gundogan na zachodzie i dzielnicy turystycznej Bodrum Torba w Southeast.You można zobaczyć możliwości przyjechać do hotelu. Podczas gdy na lotnisku jest to dobry pomysł, aby podnieść niektóre tureckich lir z jednego z bankomatów znajdujących się na lotnisku. Jest to również dobry pomysł, aby dowiedzieć się, co kurs jest z wyprzedzeniem, tak, że będziesz wiedzieć, ile płacą, na przykład do transportu.
Opcja 1 Taxi: Kiedy krok na zewnątrz lotniska, taksówki na lotnisko, w kolorze pomarańczowym, są łatwo dostępne na zewnątrz budynku terminalu. . Idź do przodu linii i człowiek skieruje cię do jednej z taksówek. Z lotniska kierunku Bodrum i po około 20 km, widać most skręcić w prawo i kierować się drogowskazami Golturkbuku. Przekazać miasto Torba, jechać około 10 km od sosnowego lasu później zobaczysz stację benzynową BENZYNA Ofisi po lewej, to i przejść około 100 metrów później skręcić w prawo przez następujące znaki Golturkbuku. Weź lewo od skrzyżowania, po lewej widać cysterny, przekazać tę jedną, jak również. Ta droga przyniesie ci w centrum Golkoy. Weź tę drogę przed Garanti Bank (bank powinien być na prawej stronie), a następnie pojawi się straż pożarna (ITFAIYE) podążać tą drogą i skręcić w lewo od skrzyżowania (widać nasz znak zdjęcie na ścianie) po 200 m skręcić w lewo później z znak hotelu. A hotel położony jest na lewym skrzydle.
Opcja 2: Przejazd samochodem: Można zarezerwować w hotelu z wyprzedzeniem, aby mieć samochód czeka na Ciebie na lotnisku po przyjeździe. Koszt: ok. 45 € uro (90 TL), a to jest dla maksymalnie 3 osób. Trzeba będzie zapłacić za samochód, kiedy dojdziesz do hotel.If chcesz być odebrany z lotniska, proszę, napisz do hotelu lub faksem prośbę wraz ze szczegółów przyjazdu lotu i należy poprosić o potwierdzenie od hotelu. Potem, po wyjściu z bezpiecznego obszaru celnego Dojścia Terminal zobaczysz pracownika z agencji transferu w tłumie na zewnątrz drzwi posiadających znak z nazwą i nazwą hotelu (być może będziesz musiał się rozejrzeć, bo może to być bardzo tłoczno ). Kierowca zawiezie Cię do hotelu.
Wariant 3: Minibusy: Gdy wyjdziesz z lotniska podejmują Havas autobus do dworca autobusowego w Bodrum. Koszt tej usługi to ok. 20 PLN (10 € Uros) za osobę. Na Otogar (PKS) znaleźć minibusy Golturkbuku które mają kolory niebiesko-biały. Ten brzeg około 5 TL (2,5 € Uros) za osobę. I wysiąść na skale grobowce (Można powiedzieć kierowcy jako "Kral Mezarları" w turecki). Położony jest położony około 100 metrów dalej od prawej strony.