X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Panama by Luis

Coco del Mar, Calle Benito Reyes Testa, San Francisco, Panama City, Panama

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Taksówką:
Powiedz kierowcy: San Francisco, Coco de Mar, Desde El Centro de Convenciones Atlapa se encuentra el Restaurante Parrillada Jimmy (Avenida cincuentenario), encontras un semaforo, sigues recto y es la primera calle mano derecha (la calle se lama Benito Reyes Testa). El hostel Panama Luis es przekątnej al Condominio Da Vinci ". Robi, że będzie można dostać się do naszego miejsca.

Proszę twierdzą, że kierowca prowadzi do naszego miejsca, a czasem mogą próbować dostać się do miejsc, gdzie uzyskać prowizję! Więc nie wierzę im, gdy mówią, że jesteśmy się w złej okolicy, jesteśmy w rzeczywistości znajduje się w najbezpieczniejszym mieście w całej Ameryce Środkowej (nie kłamać) !!!

Od międzynarodowego lotniska będzie kosztować 28,00 dolarów, może mniej, jeśli można udostępnić, lotniska krajowego 3 $ $ 4, a od dworca autobusowego będzie to około 3 dolarów, w zależności od tego, jak wielu ludzi. Lub wyeliminować stres prosząc o Airport pick up. Zadzwoń i zapytaj o cenach grupowych. My tylko za 20 dolarów za osobę z kursów grupowych dostępnych.

Autobusem:
Od międzynarodowego lotniska:
Polecamy onlt wsiąść do autobusu w ciągu dnia, które mogą przyjąć 1-2 godzin, w zależności od natężenia ruchu i kosztuje 0,25 centów. Musisz wyjść z lotniska i spacerem do głównej drogi. Następnie podjąć wszelkie autobus, który musi powiedzieć Tocumen-Transistmica przodu. Powiedz kierowcy autobusu, który chcesz wysiąść na La Estatua Roosevelta. Stamtąd inny autobus, który mówi, Panama Viejo musi lub Avenida Balboa i powiedzieć kierowcy, że chcesz wysiąść na La Bomba Delta (stacja benzynowa) w Avenida Cincuentenario. Gdy jesteś tam, przejść przez ulicę na lewo i skręcić w pierwszą w lewo. Zobaczysz Hostel Panama by Luis po lewej stronie około 40 metrów w dół. Edificio Da Vinci jest po prawej stronie. Hit brzęczyk i zapraszamy do Panamy przez Luis.

Od dworca autobusowego / lotnisko krajowe (Albrook):
Weź autobus, który musi mówi Panama Viejo lub Avenida Balboa, który również kosztuje 0,25 centów. Powiedz kierowcy, że chcesz wysiąść na Parrillada Jimmy Restauracja w Coco del Mar Stamtąd jesteśmy trzeci ulica po prawej stronie. Zobaczysz nasz dom po lewej stronie około 40 metrów w dół. Hit brzęczyk i zapraszamy do Panamy przez Luis.