X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Palmers Lodge - Hillspring at Willesden Green

233 Willesden Lane, London, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Site Lodge Hillspring jest położony jest w strefie 2 w Londynie i kilka minut jazdy autobusem 24 godzin, a Londyn metrem.
Nasz adres: 233 Willesden Lane, London, NW2 5RP

Instrukcje:
London Underground
Najbliższa stacja metra to Zielona Willesden który jest na Jubilee Line (srebrny), od centrum Londynu, aby zrobić na północ pociągu.

Po wyjściu z dworca, skręcić w prawo, przejść przez ulicę. Skręć w lewo w Chatsworth Road i następnie przejść przez ulicę, aby dostać się Lydford Road, skręcić w prawo i iść w dół, po osiągnięciu światłach skręcić w lewo na Willesden Lane, i chodzić w krótkim czasie będziemy świadkami po prawej stronie drogi.

London Overground
Jeśli przyjdziesz przez London Overground najbliżej nas jest Brondesbury Park, po opuszczeniu stacji skręcić w lewo i jechać prosto aż Brondesbury Park przez 10 minut i znaleźć wejście na prawej tylnej.

Bus i autobus nocny
Istnieje wiele autobusów, które idą bezpośrednio do Willesden, autobusy są kluczem 52, który jedzie bezpośrednio do i od stacji Victoria i 98, który jedzie bezpośrednio do Oxford Circus. Oba z tych autobusów przez 24 godzin, aby dotrzeć do nas jest bardzo łatwy.

Zobacz pełny podział autobusów do Palmers Lodge Hillspring London hostel.

Z lotniska Heathrow
Z lotniska Heathrow metrem rury Piccadilly Line (dark blue) bezpośrednio w Green Park, a następnie podjąć northbound linia Jubilee do Willesden Green. Ewentualnie wziąć Heathrow Express do stacji Paddington, a następnie podjąć jakąkolwiek linię tej rury dołączone do stacji Baker Street i wziąć linii Jubilee do Willesden Green.

Z lotniska Gatwick
Pociągiem do stacji Victoria, a stamtąd można albo metrem bezpośrednio do nas, jako alternatywa wsiąść do autobusu numer 52 dla nas - lub można pojechać pociągiem do London Bridge i od razu do zielonej linii Jubilee Willesden bezpośrednio.

Z Luton lub Stansted
Weź wyraża swoich stacji kolejowych lub dworcach autobusowych. Normalnie się w Stansted Liverpool Street Station, stamtąd można metrem do nas, przyjmując linię Westbound Central (czerwona) do Bond Street i przesiąść się do linii Jubilee kierunku północnym.

Luton Express pociąg zabierze cię do Kings Cross St Pancras, metrem do zachodniego kręgu przyściennej / Hammersmith & City / Metropolita Baker Street i zmienić na linii Jubilee kierunku północnym