X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Palmers Lodge - Hillspring at Willesden Green

233 Willesden Lane, London, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Site Lodge Hillspring jest położony jest w strefie 2 w Londynie i kilka minut jazdy autobusem 24 godzin, a Londyn metrem.
Nasz adres: 233 Willesden Lane, London, NW2 5RP

Instrukcje:
London Underground
Najbliższa stacja metra to Zielona Willesden który jest na Jubilee Line (srebrny), od centrum Londynu, aby zrobić na północ pociągu.

Po wyjściu z dworca, skręcić w prawo, przejść przez ulicę. Skręć w lewo w Chatsworth Road i następnie przejść przez ulicę, aby dostać się Lydford Road, skręcić w prawo i iść w dół, po osiągnięciu światłach skręcić w lewo na Willesden Lane, i chodzić w krótkim czasie będziemy świadkami po prawej stronie drogi.

London Overground
Jeśli przyjdziesz przez London Overground najbliżej nas jest Brondesbury Park, po opuszczeniu stacji skręcić w lewo i jechać prosto aż Brondesbury Park przez 10 minut i znaleźć wejście na prawej tylnej.

Bus i autobus nocny
Istnieje wiele autobusów, które idą bezpośrednio do Willesden, autobusy są kluczem 52, który jedzie bezpośrednio do i od stacji Victoria i 98, który jedzie bezpośrednio do Oxford Circus. Oba z tych autobusów przez 24 godzin, aby dotrzeć do nas jest bardzo łatwy.

Zobacz pełny podział autobusów do Palmers Lodge Hillspring London hostel.

Z lotniska Heathrow
Z lotniska Heathrow metrem rury Piccadilly Line (dark blue) bezpośrednio w Green Park, a następnie podjąć northbound linia Jubilee do Willesden Green. Ewentualnie wziąć Heathrow Express do stacji Paddington, a następnie podjąć jakąkolwiek linię tej rury dołączone do stacji Baker Street i wziąć linii Jubilee do Willesden Green.

Z lotniska Gatwick
Pociągiem do stacji Victoria, a stamtąd można albo metrem bezpośrednio do nas, jako alternatywa wsiąść do autobusu numer 52 dla nas - lub można pojechać pociągiem do London Bridge i od razu do zielonej linii Jubilee Willesden bezpośrednio.

Z Luton lub Stansted
Weź wyraża swoich stacji kolejowych lub dworcach autobusowych. Normalnie się w Stansted Liverpool Street Station, stamtąd można metrem do nas, przyjmując linię Westbound Central (czerwona) do Bond Street i przesiąść się do linii Jubilee kierunku północnym.

Luton Express pociąg zabierze cię do Kings Cross St Pancras, metrem do zachodniego kręgu przyściennej / Hammersmith & City / Metropolita Baker Street i zmienić na linii Jubilee kierunku północnym