X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Palm Lakefront Resort & Hostel

4840 W.Irlo Bronson Hwy 192, Kissimmee, Florida 34746, Orlando, USA

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 75%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem: Orlando International Airport (MCO) znajduje się zaledwie 30 minut jazdy samochodem. LYNX autobusowy znajduje się w Terminalu poziomie 1. Pay cały dzień przechodzić 4,50 dolarów. Weź 111 SeaWorld. Przeniesienie nr 50 do Magic Kingdom (bilet Transport Center). Przelew 56 i poprosić kierowcę autobusu do zatrzymania w naszym hostelu (Flemming Przystani (2 STOP) jest głównym przystanek autobusowy, a my jesteśmy zaledwie 50 metrów od przystanku autobusowego) Hostel jest między Howard Johnson i Star Motel. MEARS transfer jest twoja druga opcja. Idź do terminala A lub B PARTER i przejdź do Pulpit Mears Info i dać im to kod lokator z # 1306 i będą naliczać $ 22, które przyniesie Ci prawo do naszych drzwi.

Samochodem: CALL HOSTEL o drogę.

Pociągiem: Amtrak zatrzymuje się na stacjach kolejowych Orlando i Kissimmee. Wysiąść na stacji Kissimmee i autobusem publicznym LYNX nr 55 do Hostel. Zatrzymaj się na FLEMMINGS lądowania i jesteśmy między Howard Johnson i Star Motel. Koszt to tylko 2,00 dolarów do hostelu.

Autobusem: autobus Greyhound zatrzymuje się w Orlando i Kissimmee PKS. Wysiąść na przystanku Kissimmee i postępuj zgodnie ze wskazówkami Kissimmee Amtrak powyższe do schroniska. Znajdują się one obok siebie.

Orlando Greyhound / Amtrak: Zadzwoń do schroniska dla kierunków i postępuj zgodnie z instrukcjami z naszej strony internetowej www.orlandohostels.com