X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Our Melting Pot

4th/Floor Mavenue Building, #7844 Makati Avenue co, Guerrero Street, 1209 Makati City, Manila, Filipiny

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z każdego z 3 terminali międzynarodowego lotniska w Manili, podejmują kupon / airport taxi uniknąć oszukany przez nieuczciwych kierowców. (Jest jeszcze opcja wziąć odmierzonej taksówkę jeśli przyjeżdżają, kiedy słońce jest wciąż w górę, można dostrzec bardziej wiarygodnych podmiotów gospodarczych na podstawie listy znalezionej w ostatnich liniach to write-up.)

Nasz dokładny adres to:
4th floor Mavenue Bldg, 7844 Makati Avenue cor. Guerrero Street, Barangay Bel-air, Makati City

Mavenue budynku, gdzie znajduje się zaledwie kilka kroków po Wendy i 7-11 (te znajdują się po prawej stronie, jeśli przyjeżdżasz z lotniska), a tuż obok Great Eastern Hotel.

Proszę zwrócić uwagę, że jeśli stoisz patrząc na rogu Makati Avenue i Guerrero ulicy, z Great Eastern, po lewej stronie i starej nieokreślonych budynku po prawej stronie, w odległości kilku kroków do przodu z tego rogu, aż znajdziesz wejście do schroniska po prawej stronie, który jest pierwszym (nieoznakowany) drzwi stalowe srebrny.

Wychodzący na stalowe drzwi, znajdziesz SALON DZIEWCZYNY świecą na lewo. Również obok drzwi stalowych, na
prawym górnym rogu, znajdziesz buzzer / dzwonek do drzwi, jak również signage dla GUERRERO ulicy, która jest na czarnym tle. Możesz również zauważyć, inicjał hostelu (OMP) bezpośrednio na górze Guerrero ST. Wprowadź thru drzwi stalowych oraz kilka krok w kierunku windy, w lewym rogu. Naciśnij przycisk 4, aby dotrzeć do 4 piętrze, gdzie są położone.

Proszę zwrócić uwagę, że taksówkarz nie wie nic na temat naszego hostelu tyglu. Signages OMP nadal muszą być umieszczone po remont całego budynku jest wykonywana.

[Z lotniska lub MIA drodze, kierowca taksówki normalnie bierze na główną aleję nazwie EDSA. Po około 5-10 minut na tej trasie, to sprawia, że ​​w lewo na Ayala AVENUE, a następnie w prawo na Makati AVE. Kiedy przyszedłem obok hotelu Mandarin wraz Makati Avenue, jesteś co najwyżej 5 minut od hostelu. Gdy zauważysz, St Giles Hotel, dwie przecznice znajdziesz Mavenue budynek po prawej stronie, na rogu Guerrero Street.

Dodatkowe wskazówki:

1. W przypadku zmian w swoim ETA w schronisku, proszę znaleźć czas, aby zaktualizować dane rezerwacji lub napisz do nas z góry. Mamy przyjęcie gości o każdej porze dnia / nocy, ale to dobrze dla Ciebie i zarządzanie hostel, jeśli nowy lub rzeczywisty czas przyjazdu jest znana, poza czasem domyślnym znaleźć w systemie.

2. Po przybyciu do międzynarodowego lotniska w Manili, mierzona taksówki są łatwiejsze (tańsze), aby znaleźć jeśli pójdziesz do obszaru wyjścia, taksówkarze wyładować pasażerów odlatujących, jednak jeśli ETA jest poza 19:00, nie jest to już sytuacja . Tylko kolejka, aby dostać odmierzoną lub kuponu taksówkę tuż obok hali przylotów. Albo jeszcze lepiej, dostać lotniska taksówką i uniknąć stresu negocjacji z taksówkarzy. Szacunkowa taryfy do hostelu za pomocą tej specjalnej taksówki wynosi od P350-P450.

3. Z lotniska do hostelu za pomocą zwykłych mierzona taksówki, maksymalna taryfa powinna być około P250.00 nawet na duże natężenie ruchu. Jednakże, jeśli nie można skutecznie negocjować wykorzystanie miernika przez kierowcę lub trafić na nieuczciwego, kto może jeździć wokół w kręgach w Metro Manila, za przejazd mogą wzrosnąć do tysiąca pesos (P1, 000,00) lub więcej.

4. Twój ochronny przy użyciu zwykłych mierzona taksówki jest wybrać bardziej wiarygodnych operatorów taxi, takich jak: R & E, E & E, MGE, N i S, P & A, 24/7, Monachium, Tai, Solidna, Basic, D'Avis, T & I, Polska, Świat i Dollar . W ogóle, nie trzeba się targować z ich kierowców do wysadzenia ich metrów, choć oczywiście nie zawsze są pewne wyjątki.