Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Our Awesome Hostel

  • 5756 ABBA Building, Kalayaan Avenue cor. Northboun, Makati, Manila, Filipiny

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa

Lokalizacja

5756 ABBA Building, Kalayaan Avenue cor. Northboun, Makati

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
5756 ABBA budynku, Kalayaan Avenue cor. W kierunku północnym EDSA (w Kalayaan Bridge / Estakada-w pobliżu Bonifacio Globalny miasta Entrance), Manila Filipiny

- / Z międzynarodowego lotniska w Manili (Naia) terminale 1,2,3,4
(Około 20 minut)

1. Po przybyciu na lotnisko, należy wziąć taksówkę na zewnątrz hali przylotów. Łączne koszty taryf około 250 do 350 pesos (od 5 do 8 USD) w zależności od natężenia ruchu.
2. Nasz budynek znajduje się w pobliżu Bonifacio Globalny City, pod mostu / wiaduktu Kalayaan, tuż przed wprowadzić Bonifacio miasta globalnego pochodzących z EDSA (BGC wejściem w pobliżu JP Morgan Building / St. Lukes Medical Center)

* Wejście Kalayaan Ave. Zamyka Service Road od 11 pm-5 rano. Proszę wziąć zawracania na ulicy Harvarda, aby wejść do Kalayaan Ave Służby Drogowej *

Możesz do nas zadzwonić, a potem daje instrukcje dla kierowcy.- / Z Clark Diosdado Macapagal International Airport (DMIA)
(Około 3 godzin)

1. Po przybyciu udać się do jednej z tych liczników autobusowych w hali przylotów i kupić bilet do Manili (docelowy Megamall). Koszt biletu wynosi około 350 do 450 pesos (8 do 11 PLN) w zależności od firmy autobusowej.
2. Powiedz konduktora autobusu do spadku można wyłączyć w Megamall.
3. Od Megamall, wziąć taksówkę do naszego hostelu. Koszty taksówką około 200 pesos (5 USD) w zależności od natężenia ruchu.
4.Our budynku jest w pobliżu miasta pod Bonifacio Globalny mostu / wiaduktu Kalayaan, tuż przed wprowadzić Bonifacio miasta globalnego pochodzących z EDSA (BGC wejściem w pobliżu JP Morgan Building / St. Lukes Medical Center)


* Wejście Kalayaan Ave. Zamyka Service Road od 11 pm-5 rano. Proszę wziąć zawracania na ulicy Harvarda, aby wejść do Kalayaan Ave Służby Drogowej *

Możesz do nas zadzwonić, a potem daje instrukcje dla kierowcy.

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.