Hostelworld.com

Our Awesome Hostel

  • 5756 ABBA Building, Kalayaan Avenue cor. Northboun, Makati, Manila, Filipiny
Ceny
mapa

Lokalizacja

5756 ABBA Building, Kalayaan Avenue cor. Northboun, Makati

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
5756 ABBA budynku, Kalayaan Avenue cor. W kierunku północnym EDSA (w Kalayaan Bridge / Estakada-w pobliżu Bonifacio Globalny miasta Entrance), Manila Filipiny

- / Z międzynarodowego lotniska w Manili (Naia) terminale 1,2,3,4
(Około 20 minut)

1. Po przybyciu na lotnisko, należy wziąć taksówkę na zewnątrz hali przylotów. Łączne koszty taryf około 250 do 350 pesos (od 5 do 8 USD) w zależności od natężenia ruchu.
2. Nasz budynek znajduje się w pobliżu Bonifacio Globalny City, pod mostu / wiaduktu Kalayaan, tuż przed wprowadzić Bonifacio miasta globalnego pochodzących z EDSA (BGC wejściem w pobliżu JP Morgan Building / St. Lukes Medical Center)

* Wejście Kalayaan Ave. Zamyka Service Road od 11 pm-5 rano. Proszę wziąć zawracania na ulicy Harvarda, aby wejść do Kalayaan Ave Służby Drogowej *

Możesz do nas zadzwonić, a potem daje instrukcje dla kierowcy.- / Z Clark Diosdado Macapagal International Airport (DMIA)
(Około 3 godzin)

1. Po przybyciu udać się do jednej z tych liczników autobusowych w hali przylotów i kupić bilet do Manili (docelowy Megamall). Koszt biletu wynosi około 350 do 450 pesos (8 do 11 PLN) w zależności od firmy autobusowej.
2. Powiedz konduktora autobusu do spadku można wyłączyć w Megamall.
3. Od Megamall, wziąć taksówkę do naszego hostelu. Koszty taksówką około 200 pesos (5 USD) w zależności od natężenia ruchu.
4.Our budynku jest w pobliżu miasta pod Bonifacio Globalny mostu / wiaduktu Kalayaan, tuż przed wprowadzić Bonifacio miasta globalnego pochodzących z EDSA (BGC wejściem w pobliżu JP Morgan Building / St. Lukes Medical Center)


* Wejście Kalayaan Ave. Zamyka Service Road od 11 pm-5 rano. Proszę wziąć zawracania na ulicy Harvarda, aby wejść do Kalayaan Ave Służby Drogowej *

Możesz do nas zadzwonić, a potem daje instrukcje dla kierowcy.

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.