X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Our Awesome Hostel

5756 ABBA Building, Kalayaan Avenue cor. Northboun, Makati, Manila, Filipiny

Mapa i dojazd


Przetłumaczone przez Google 5756 ABBA budynku, Kalayaan Avenue cor. W kierunku północnym EDSA (w Kalayaan Bridge / Estakada-w pobliżu Bonifacio Globalny miasta Entrance), Manila Filipiny

- / Z międzynarodowego lotniska w Manili (Naia) terminale 1,2,3,4
(Około 20 minut)

1. Po przybyciu na lotnisko, należy wziąć taksówkę na zewnątrz hali przylotów. Łączne koszty taryf około 250 do 350 pesos (od 5 do 8 USD) w zależności od natężenia ruchu.
2. Nasz budynek znajduje się w pobliżu Bonifacio Globalny City, pod mostu / wiaduktu Kalayaan, tuż przed wprowadzić Bonifacio miasta globalnego pochodzących z EDSA (BGC wejściem w pobliżu JP Morgan Building / St. Lukes Medical Center)

* Wejście Kalayaan Ave. Zamyka Service Road od 11 pm-5 rano. Proszę wziąć zawracania na ulicy Harvarda, aby wejść do Kalayaan Ave Służby Drogowej *

Możesz do nas zadzwonić, a potem daje instrukcje dla kierowcy.- / Z Clark Diosdado Macapagal International Airport (DMIA)
(Około 3 godzin)

1. Po przybyciu udać się do jednej z tych liczników autobusowych w hali przylotów i kupić bilet do Manili (docelowy Megamall). Koszt biletu wynosi około 350 do 450 pesos (8 do 11 PLN) w zależności od firmy autobusowej.
2. Powiedz konduktora autobusu do spadku można wyłączyć w Megamall.
3. Od Megamall, wziąć taksówkę do naszego hostelu. Koszty taksówką około 200 pesos (5 USD) w zależności od natężenia ruchu.
4.Our budynku jest w pobliżu miasta pod Bonifacio Globalny mostu / wiaduktu Kalayaan, tuż przed wprowadzić Bonifacio miasta globalnego pochodzących z EDSA (BGC wejściem w pobliżu JP Morgan Building / St. Lukes Medical Center)


* Wejście Kalayaan Ave. Zamyka Service Road od 11 pm-5 rano. Proszę wziąć zawracania na ulicy Harvarda, aby wejść do Kalayaan Ave Służby Drogowej *

Możesz do nas zadzwonić, a potem daje instrukcje dla kierowcy.