X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ostello di Perugia centro

Via Bontempi,13, Perugia, Umbria, Włochy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem
Z dworca kolejowego Perugia-Fontivegg można dotrzeć do zabytkowego centrum z MINIMETRO (wysiąść na ostatnim przystanku Pincetto i zachować bilet, jak będzie to potrzebne, aby zamknąć stację). Po wyjściu, na lewo podjęcia escelators. Na górze, zrobić kolejne lewo i iść po schodach, które prowadzą do małego tunelu. Jak wyjść z tunelu, skręcić w prawo. Jesteś teraz w Piazza Matteotti. Weź jeden z najbliższych trzech ulic na lewo i wszystko doprowadzi do Corso Vannucci. Skręć w prawo na Corso Vannucci i okaże się Via Bontempi. Jesteśmy na Via Bontempi 13. (Czytaj poniżej innej opcji)

Autobusem (lub autobusem z dworca kolejowego)
Autobusy do centrum Perugia przybyć na Piazza Italia. Piazza Italia jest na przeciwległym końcu Corso Vanucci. Spacer w dół Corso Vannucci i jak się okazuje delikatnie w prawo, staje się Via Bontempi. Znajdujemy się przy Via Bontempi 13.

Samochodem
Z E45 wyjściu na Prepo a następnie w kierunku do centrum do wejścia do strefy ZTL. Park i spacer do Piazza IV Novembre (patrz jak wyżej). Parking na Starym Mieście nie jest wolny. Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie może być dla Ciebie bezpłatny parking z MINIMETRO (Portanuova) i kontynuować minimetro do centrum. Kiedy w starym mieście nie trzeba samochodu.