X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ostello Burigozzo 11

Via Burigozzo 11, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 64%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem
Dworzec Centralny: metrem linii 3 (żółta linia) w kierunku San Donato. Wysiąść na przystanku Missori. Od tego, na Corso Italia tramwajem nr 15 w kierunku Gratosoglio / Rozzano i wysiąść na przystanku Corso Italia / Via Lusardi. Na czerwonym świetle, skręcić w prawo na Via Burigozzo.
Cadorna Station: autobusem nr. 94 w kierunku Porta Volta i wysiąść po 7 przystanków. Wysiąść na przystanku Molino Delle Armi-Vetra. Skręć w prawo na czerwonym świetle i podjąć Via Calatafimi. Na koniec, należy skręcić w lewo na Via Burigozzo.

Samolotem
Orio al Serio: autobusem z lotniska do dworca kolejowego w Mediolanie (około 1 godzinę jazdy). Od Dworca Centralnego, do powyższych wskazówek.
Linate: od lotniska Linate, wsiąść do autobusu nr. 73 i wysiąść na stacji (Corso Europa / San Babila zatrzymania). Spacer w dół Corso Europa Piazza Fontana i tramwajem nr 15 i wysiąść na przystanku Corso Italia / Via Lusardi. Na czerwonym świetle, skręcić w prawo na Via Burigozzo.
Malpensa:) Weź Malpensa Express i wysiąść na stacji Cadorna (około 50 minut jazdy). Z dworca Cadorna, wykonaj powyższe kierunki.

Samochodem
Z północy, autostradą A4/E64 (Turyn-Wenecja) i autostrady A8/E62 (Mediolan Jeziora) Po opłat Milan, kierujemy się do Mediolanu Viale Certosa. Postępuj zgodnie z drogowskazami na Centro Città / Fiera Milano City, wziąć Viale Alcide de Gasperi i dalej w dół Viale Scarampo. Po Piazzale della Conciliazione, nadal w dół Viale di Porta Vercellina. Skręć w lewo w Via San Vittore i dalej, aż do rogu Via Carducci, skręcając w prawo na Via De Amicis. Dalej prosto w dół Via Molino delle Armi i skręcić w prawo na Via Santa Croce. Kontynuuj w dół Via Calatafimi i skręcić w lewo na końcu na Via M.Burigozzo.
Od południa, autostrady A7 (Mediolan-Genua). Po opłat Mediolanie, dalej prosto i skręcić w pierwszą ulicę w prawo od wokoło. Kontynuuj w dół Via Giovanni Schiavone następujące oznaczenia dla Viale Cermenate-Linate. Obniżyć Viale Cermenate i skręcić w lewo na Via Meda. Dalej prosto na Corso San Gottardo Piazza XXIV Maggio aż. Zapoznaj się z drugą ulicę w prawo skrętu na Viale Gian Galeazzo. Na pierwszych światłach skręcić w lewo na Via Aurispa, skręcić w prawo, po około 100 metrów na Via M.Burigozzo.
Od południowo-zachodni, autostradą A1/E35 (Mediolan-Bolonia) Po opłat Mediolanie, dalej prosto za znakami dla obwodnicy Ovest / Genova / Torino. Kontynuuj na A50/E35 następujące oznaczenia dla Genua i zjazd na Milano-Viale Liguria. Po wyjściu, dalej prosto i skręcić w pierwszą ulicę w prawo od wokoło. Postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej Od południa autostradą A7.