X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ostello Burigozzo 11

Via Burigozzo 11, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 79%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 65%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem
Dworzec Centralny: metrem linii 3 (żółta linia) w kierunku San Donato. Należy wysiąść na przystanku Missori. Stąd, na Corso Italia tramwajem nr 15 w kierunku Gratosoglio / Rozzano i wysiąść na przystanku Corso Italia / Via Lusardi. Na światłach stopu, skręcić w prawo na Via Burigozzo.
Cadorna Station: autobusem nr. 94 w kierunku Porta Volta i wysiąść po 7 przystanków. Należy wysiąść na przystanku Molino Delle Armi-Vetra. Skręć w prawo na światłach stopu i podjąć Via Calatafimi. Na koniec, należy skręcić w lewo w Via Burigozzo.

Samolotem
Orio al Serio: autobusem z lotniska do dworca kolejowego w Mediolanie (około 1 godzinę jazdy). Z Dworca Centralnego, postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.
Linate: z lotniska Linate, autobusem nr. 73 i wysiąść na terminalu (przystanek Corso Europa / San Babila). Spacer w dół Corso Europa Piazza Fontana i tramwajem nr 15 i wysiąść na przystanku Corso Italia / Via Lusardi. Na światłach stopu, skręcić w prawo na Via Burigozzo.
Malpensa: a) Weź Malpensa Express i wysiąść na stacji Cadorna (około 50 minut jazdy). Z dworca Cadorna, postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Samochodem
Z północy, autostradą A4 / E64 (Turyn-Wenecja) i autostrady A8 / E62 (Mediolan) Po Jezior opłat Milan, kierujemy się do Mediolanu Viale Certosa. Postępuj zgodnie z drogowskazami na Centro Città / Fiera Milano City, weź Viale Alcide De Gasperi i dalej w dół Viale Scarampo. Po Via della Conciliazione, nadal w dół Viale di Porta Vercellina. Skręć w lewo w Via San Vittore i dalej, aż do rogu Via Carducci, skręcając w prawo na Via De Amicis. Jedź dalej prosto ulicą Via Molino delle Armi i skręcić w prawo na Via Santa Croce. Kontynuuj w dół Via Calatafimi i skręcić w lewo na końcu na Via M.Burigozzo.
Od południa autostradą A7 (Mediolan-Genua). Po opłat Mediolanie, dalej prosto i skręcić w pierwszy zjazd w prawo od około. Kontynuuj w dół Via Giovanni Schiavone następujące oznaczenia dla Viale Cermenate-Linate. Jedź w dół Viale Cermenate i skręcić w lewo w Via Meda. Jedź dalej prosto na Corso San Gottardo aż Piazza XXIV Maggio. Zapoznaj się z drugą ulicę w prawo skrętu na Viale Gian Galeazzo. Na pierwszych światłach skręcić w lewo w Via Aurispa, skręcić w prawo po około 100 metrów na Via M.Burigozzo.
Od południowo-zachodniej, autostrady A1 / E35 (Mediolan-Bolonia) Po opłat Mediolanie, dalej prosto za znakami dla obwodnicy Ovest / Genova / Torino. Kontynuować na A50 / E35 następujące oznaczenia dla Genui i zjazd na Milano-Viale Ligurii. Po wyjściu, dalej prosto i skręcić w pierwszy zjazd w prawo od około. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wynikających z południa, autostrady A7.