X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Ostello Bello

Via Medici 4, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Dworca Centralnego:
Metrem linii N.3 (żółta linia), w kierunku San Donato.
Wysiąść na DUOMO (4-ty przystanek) i zjazd na Via Torino.
Gdy jesteś w Via Torino (lewym rogu placu, ulicy z binarnym), chodzić na około 10 minut, po prawej stronie ulicy lub tramwajem (n. 3, 2 lub 14) na 3 przystanki.
Skręć w prawo, gdy widzisz Hotel Ariston (biorąc 8th Street z prawej strony od początku via Torino), będziemy tam, czeka na Ciebie!Z lotniska Malpensa:

1 terminal 1:. Pociągiem Malpensa Express (co 30 minut, koszt: 11euros), który przybywa na stacji Cadorna. Stamtąd można dojść lub dojechać autobusem 94 do przystanku Piazza Resistenza Partigiana. Stąd, chodzić po lewej stronie Via Cesare Correnti za mniej niż 5 minut i spojrzeć na każdej ulicy, po lewej ... ostatnia jest Via Medici!
2. Z terminalu 2:. Autobusem do Dworca Centralnego, a następnie metrem do katedry (Zobacz dojazdu od Dworca Centralnego).

Z lotniska Linate: Autobusem 73 aż Largo Augusto (16 przystanków). Tramwajem 12 lub 27 i wysiąść na Duomo; stąd pieszo do hostelu (patrz dojazdu od dworca centralnego).

Od lotniska Orio al Serio (Bergamo): autobusem do dworca kolejowego i stacji metra Duomo (patrz dojazdu od Dworca Centralnego)

I tak w każdej chwili, jeśli się zgubisz - dostać się do katedry i podjąć via Torino, będzie z nami w nie więcej niż 5 minut i to wszystko jest proste!