X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Orange Village Hostel

411 O'Farrell street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska (SFO Airport)
Pociągiem BART: wysiąść na stacji Powell Street. Chodzić dwie przecznice na północ od Powell, skręcić w lewo na O'Farrell Street, gdzie znajduje się nieruchomość. Hostel jest po lewej stronie.

Usług transportowych, które są dostępne. Rezerwacje nie są wymagane; spojrzeć na przystanek autobusu poza odbioru bagażu. Transfer może być oferta ograniczona czasowo.

Przez MUNI pociągu:
Wysiąść na stacji Powell Street. Chodzić dwie przecznice na północ od Powell, skręcić w lewo na O'Farrell Street, gdzie znajduje się nieruchomość. Hostel jest po lewej stronie.

Pociąg:
Amtrak: Od stacji Oakland lub Emeryville Amtrak, wziąć autobus Amtrak do Ferry Building (na Market Street i Embarcadero). Weź Muni pociąg metra od stacji Embarcadero (w pobliżu Ferry Building) do stacji Powell Street. Chodzić dwie przecznice na północ od Powell, skręcić w lewo na O'Farrell Street, gdzie znajduje się nieruchomość. Hostel jest po lewej stronie.

Autobus:
Przez Greyhound Bus: Autobus zatrzymuje się przy Terminalu Transbay w San Francisco. Wyjść do przodu i podjąć Muni terminalu autobus nr 38 na ulicach Geary i Taylor. Chodzić jeden blok na południe od Taylor, i skręcić w lewo na O'Farrell Street. Hostel jest po lewej stronie.