X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do One Step Independence Square Hostel

Prorizna str. 18/1 G, Floor 4. Apt. 35, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA ... Dorsz z drzwi # 353

Z lotniska
Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska. W tym przypadku kierowca będzie czekał przy wyjściu zwyczaje na terenie lotniska z tabliczką z nazwiskiem. Cena taksówki wynosi 89 Euro / samochód. Jest to tańsze niż regularne ceny na lotnisku. Możesz zapłacić taksówkarzowi bezpośrednio lub zapłacić w hostelu później, jak wolisz.
Lotnisko znajduje się 45 km od miasta i przystanków transportu publicznego w południe, więc szczególnie w tym czasie, że będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę.


DOJAZD

Od dworca kolejowego:

Metrem (to będzie stacja metra Vokzalna) i wysiąść na stacji Kreshatik (3 przystanki). Gdy jesteś na ulicy Kreshatik głównej ulicy Kijowa, przejechać przez ulicę, w górę ulicą Prorizna dwa bloki. Następnie skręcić w prawo, przejść przez 30 metrów i wejść (po stronie ręki LeiF) metalowe bramy. Wejście do hostelu znajduje się w najdalszym rogu wewnętrznej yeard budynku tutaj jesteś, witamy!

Z lotniska:

Weź autobus do Central Train Station Lotnisko znajduje się 45 km od miasta, i przystanków transportu publicznego w południe, więc szczególnie w tym
razem będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę!
raz na stacji kolejowej, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

Z głównego dworca autobusowego / międzynarodowego:

Spacerem do stacji metra Lybidska (10-15 minut), metrem i przejść do stacji Majdan Niepodległości (tj. Plac Niepodległości). Przełączyć na stację Kreshatik i chodzić na ziemię. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.