X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do One Step Independence Square Hostel

Prorizna str. 18/1 G, Floor 4. Apt. 35, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google UWAGA ... Dorsz z drzwi # 353

Z lotniska
Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska. W tym przypadku kierowca będzie czekał przy wyjściu zwyczaje na terenie lotniska z tabliczką z nazwiskiem. Cena taksówki jest 89 Euro / samochód. Jest to tańsze niż normalna cena na lotnisko. Możesz zapłacić taksówkarz bezpośrednio lub zapłacić w schronisku później, tak jak lubisz.
Lotnisko znajduje się 45 km od miasta, a komunikacja miejska zatrzymuje się na południe, więc szczególnie w tym czasie będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę.


KIERUNKI

Z dworca kolejowego:

Metrem (to będzie stacja metra Wokzalna) i wysiąść na stacji Kreshatik (3 przystanki). Gdy jesteś na ulicy Kreshatik głównej ulicy Kijowa, przejść przez ulicę i iść w górę ulicy Prorizna dwa bloki. Następnie skręcić w prawo, idź do 30 metrów i wejść (na stronie lelf ręki) metalowych bram. Wejście do hostelu znajduje się w lewym, skrajnym rogu wewnętrznej yeard budynku Proszę, welcome!

Z lotniska:

Weź transfer na dworzec kolejowy Lotnisko znajduje się 45 km od miasta, a transport publiczny zatrzymuje się na południe, więc szczególnie w tym
razem będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę!
raz na stacji kolejowej, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

Z głównego dworca autobusowego / międzynarodowym:

Spacerem do stacji metra Lybidska (10-15 minut), metrem i przejść do stacji Majdan Niepodległości (czyli Plac Niepodległości). Przełącz się na stacji Kreshatik i iść do ziemi. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.