X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Old Town Zagreb

Dordiceva 24 (Ulica Ignjata Dordica), Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jest to wyraźny znak, przy wejściu do budynku. Znajdujemy się na 2 piętrze w Dordiceva 24 (Ulica Ignjata Dordica) ulicy.

Od głównego dworca kolejowego

To tylko 10 minut spacerem od głównego dworca kolejowego.

1. Szef wschód na Trg Kralja Tomislava kierunku Petrinjska
2.Włącz lewo Petrinjska
Około 4 min
3.Włącz prawo na Ignjata ordica: hostel jest 24 po prawej stronie, tuż przed skrzyżowaniem z ul Draskoviceva. Nie jest jasne, wielki znak z prawej strony obok drzwi wejściowych do budynku. Sprawdzić brzęczyk i naciśnij Stare Miasto w Zagrzebiu. Przejdź do drugiego piętra.
Około 1 min

Altenatively tramwajem nr 4 kierunek Dubec 3 przystanki do Klinika ZA traumatologiju (przystanek tramwajowy znajduje się tuż przed budynkiem hostelu). Po wysiąść z tramwaju, przejechać tramwaj ulica (Draskoviceva) i przejść do Dordiceva. Hostel jest 1 drzwi po lewej stronie (# 24). Nie jest jasne, wielki znak z prawej strony obok drzwi wejściowych do budynku. Sprawdzić brzęczyk i naciśnij Stare Miasto w Zagrzebiu. Przejdź do drugiego piętra.

Z głównego dworca autobusowego

To tylko 15 minut spacerem od głównego dworca autobusowego.

Tramwajem nr 8 kierunek Mihaljevac dla 4 przystanki do Klinika ZA traumatologiju. Po wysiąść z tramwaju, przejechać przez ulicę tramwaj (Draskoviceva) i przejść do Dordiceva. Hostel jest 1 drzwi po lewej stronie (# 24). Nie jest jasne, wielki znak z prawej strony obok drzwi wejściowych do budynku. Sprawdzić brzęczyk i naciśnij Stare Miasto w Zagrzebiu. Przejdź do drugiego piętra.