X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Oceano & Mare B&B

Via Caterina D'Altavilla 35, Agrigento, Agrigento, Włochy

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Samolotem
Oceano & Mare znajduje się 170 km od Palermo - Falcone Borsellino lotniska i 180 km od Katanii - lotnisko Fontanarossa. Zalecamy, aby wypożyczyć samochód ze lotnisko w zasięgu ręki B & B. Postępuj zgodnie z instrukcjami 'Samochodem' ust.

Pociągiem
Agrigento można dojechać z Palermo (około 2 godzin) i Katanii (około 3 godzin). Z dworca kolejowego Agrigento jest około 9 km do domu. Autobusem nr. 2, kursuje co 30 minut do plaży San Leone, podróż około 10 minut. Trasa jest pętla, która przechodzi przez zwrócić się do Caterina d'Altavilla od Via Degli Imperatori. (Odjazdy co 30 minut). Po przybyciu do Agrigento (centralnego dworca kolejowego lub autobusowego) prosimy o kontakt telefoniczny: przyjdziemy do ciebie.

Samochodem
(Z Palermo)
166 km - około 2 godzin 29 min
Zapoznaj się z autostrady A29 (Palermo - Mazzara del Vallo), wyjście do Castelvetrano i wziąć do SS 115 do Agrigento. Po Porto Empedocle następujące kierunku Caltanissetta, Siracusa, Palermo aż do osiągnięcia (po 3,5 km) la SS 640. Reach the Valley of the Temples (duże rondo Giunone) po podjąć w kierunku Licata, aż do osiągnięcia, po 300mt do sygnalizacji świetlnej. Skręć w prawo, a następnie tą drogą (via Cavaleri Magazzeni) (SP71) do 2.8 km następnie prawą oddziału Y, gdzie przez Degli Imperatori zaczyna. Jedź wzdłuż tej ulicy do nieco poniżej 1 km i skręcić w prawo przez Caterina d'Altavilla, małej ulicy kierunku morza. B & B pod numerem 35, u podnóża ulicy.

(Z Catania)
166 km - około 2 godzin 13 min
Zapoznaj się z autostradą A19 (Catania - Palermo), wyjściem na Caltanissetta i postępuj zgodnie z SS 640 do Agrigento. Dalej w kierunku Doliny Świątyń, a kiedy dojdziesz do ronda, gdzie spotykają SS640 i SS115 wyjść na SS115 w kierunku Siracusa, a następnie natychmiast przy pierwszym na prawo odstąpienia od ronda. Follow this road (poprzez Cavaleri Magazzeni) do 2.8 km następnie prawą oddziału Y, gdzie przez Degli Imperatori zaczyna. Jedź wzdłuż tej ulicy do nieco poniżej 1 km i skręcić w prawo przez Caterina d'Altavilla, małej ulicy kierunku morza. B & B pod numerem 35, u podnóża ulicy.

(Od Messina)
263 km - około 3 godzin 14 min
Dalej na południe od Via Giuseppe Garibaldi na Via Castellammare. Lekko w lewo na First Street we wrześniu. Skręć w prawo na Via San Martino. Skręć w lewo w Via Tommaso Cannizzaro. Skręć w prawo na E45/E90/Via Giuseppe La Farina. Skręć w prawo na E45/E90/Viale Europie. Przejdź przez 1 rondo. Zjedź na A20. Skręć w lewo na rozwidleniu, kieruj się drogowskazami na Catania / Messina Sud / Tremestieri / Messina / San Filippo / Gazzi i dołączył do A20. Dalej A18/E45 (oznakowane A18/Catania). Kontynuuj na E45. Częściowe drogi płatnej. Zjedź w kierunku A19/E932 Palermo. Wyjść na Caltanissetta. Zaloguj się A19. Dalej SS640 (oznakowane Caltanissetta). Na rondzie zjazd do piątego SS115/Strada państwa szybko płynących East Sicula. Skręć w prawo na Via Cavaleri Magazzeni/SP71 (przez kapitana Alfreda). Lekko w prawo na Via cesarzy. Skręć w prawo na Via Caterina d'Altavilla. B & B znajduje się przy ulicy naprzeciwko urokliwej ulicy Dune, pod numerem 35.