X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ocean Inn Rio Botafogo

Rua Paulo Barreto 63, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 63%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 57%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki

Od lotniska (Galeo):

Weź autobus z firmy "Real", że idzie do Copacabana (koszt R 8 dolarów reali) i poprosić kierowcę do spadku można na ostatnim przystanku na plaży Botafogo naprzeciwko budynku Mourisco (duże lustro-budowlanej). Stoi przed oceanem o Mourisco po lewej stronie zobaczysz wiadukt samochodowy, po przejść pod wiaduktem będzie w "Prof Alvaro Rodrigues ulica ", trzymaj się prosto i 4th Street po prawej stronie jest" Paulo Barreto ". Schronisko znajduje się na Paulo Barreto 63 jesteśmy neighboor z barem o nazwie Cabidinho

Od lotniska krajowego (Santos-Dumont):

Weź jeden z następujących autobusów, 404, 413, 415 lub 455 (koszt R 2,50 dolarów reali), które idzie do Aterro do Flamengo i poprosić kierowcę do spadku można na ostatnim przystanku na plaży Botafogo przed Mourisco budynku ( duże lustro-budynek). Stoi przed oceanem, o Mourisco po lewej stronie zobaczysz wiadukt samochodowy, po przejść pod wiaduktem będzie w "Prof Alvaro Rodrigues ulica ", trzymaj się prosto i 4th Street po prawej stronie jest" Paulo Barreto ". Schronisko znajduje się na Paulo Barreto 63 jesteśmy neighboor z barem o nazwie Cabidinho.

Od głównego dworca autobusowego (Rodoviária) są 2 opcje:

Pierwsza opcja

Dostać autobusem 127 lub 128 i poprosić kierowcę do spadku można na ostatnim przystanku na plaży Botafogo przed Mourisco budynku (duże lustro-budowlanej). Stoi przed oceanem o Mourisco po lewej stronie zobaczysz wiadukt samochodowy, po przejść pod wiaduktem będzie w "Prof Alvaro Rodrigues ulica ", trzymaj się prosto i 4th Street po prawej stronie jest" Paulo Barreto ". Schronisko znajduje się na Paulo Barreto 63, jesteśmy neighboor z barem o nazwie Cabidinho.

Druga opcja
Dostać autobusem 136, 170, 172 lub 178 i upuść na 2. autobus
przystanek 'São Clemente Street' (zaraz po "Casa de Rui Barbosa"), wziąć '19 de 'Cross' Voluntarios da Pátria ul Fevereiro Steet ", chodzić pół bloku aby dostać się do" Paulo Barreto Ulica "63. Schronisko jest sąsiadem barze zwanym Cabidinho.