X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ocean Inn Rio Botafogo

Rua Paulo Barreto 63, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


54%Ocena

  • 47%Dobry towar za tę cenę
  • 53%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 53%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 53%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki

Od międzynarodowego lotniska (Galeo):

Weź autobus z firmy "Nieruchomości", że idzie do Copacabana (koszt R 8 dolarów reali) i poprosić kierowcę do spadku można na ostatnim przystanku na plaży Botafogo przed Mourisco budynku (duże lustro-budowlanej). Stojąc wobec oceanu o Mourisco na lewo zobaczysz wiadukt samochodowy, po przejściu pod wiaduktem będzie w "Prof. Ulica Álvaro Rodrigues ", trzymaj się prosto i 4. ulicę w prawo jest" Paulo Barreto ". Schronisko znajduje się na Paulo Barreto 63 jesteśmy neighboor pręta zwanego Cabidinho

Od lotniska krajowego Santos-Dumont ():

Weź jeden z następujących autobusów, 404, 413, 415 lub 455 (koszt R 2,50 dolarów reali), że jedzie do Aterro Flamengo i poprosić kierowcę do spadku można na ostatnim przystanku na plaży Botafogo przed Mourisco budynku ( duże lustro-budynek). Stojąc przed oceanu, mając Mourisco po lewej stronie zobaczysz wiadukt samochodowy, po przejściu pod wiaduktem będzie w "Prof. Ulica Álvaro Rodrigues ", trzymaj się prosto i 4. ulicę w prawo jest" Paulo Barreto ". Schronisko znajduje się na Paulo Barreto 63 jesteśmy neighboor pręta zwanego Cabidinho.

Od dworca autobusowego w Centralnej (Rodoviaria) są 2 opcje:

Pierwsza opcja

Dostać autobusem 127 lub 128 i poprosić kierowcę do spadku można na ostatnim przystanku na plaży Botafogo przed Mourisco budynku (duże lustro-budowlanej). Stojąc wobec oceanu o Mourisco na lewo zobaczysz wiadukt samochodowy, po przejściu pod wiaduktem będzie w "Prof. Ulica Álvaro Rodrigues ", trzymaj się prosto i 4. ulicę w prawo jest" Paulo Barreto ". Schronisko znajduje się na Paulo Barreto 63, jesteśmy neighboor pręta zwanego Cabidinho.

Druga opcja
Dostać autobusem 136, 170, 172 lub 178 i spadek na 2nd. autobus
powstrzymać od "ulicy" Sao Clemente (tuż po "Rui Barbosa Casa de '), wziąć '19 de Fevereiro Steet" krzyż "Voluntarios da Pátria Street", chodzić pół bloku, aby dostać się do "Paulo Barreto Street' 63. Schronisko jest Sąsiad z baru o nazwie Cabidinho.