X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Oasis Backpackers' Palace Sevilla

C/ Almirante Ulloa, 1, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Plaza de Armas dworca:
Jeśli nadal w stacji zostawić za pośrednictwem głównego wejścia. To jest na rogu budynku przy skrzyżowaniu. Jeśli spojrzeć w prawo można zobaczyć most - nie idź tą drogą to jest zły kierunek! Patrząc w lewo widać skrzyżowanie z tunelem pod nią. Krzyż na drogę w kierunku dużego budynku z cegły - to centrum handlowe Plaza de Armas. Przejdź obok drzwi centrum handlowego i niedźwiedzia w lewo, mijając Cerveceria la Surea i McDonalds. Powinieneś być w stanie zobaczyć duży różowy / pomarańczowy kolorowy budynek po drugiej stronie drogi, która ma duże litery stwierdzających, że jest Avenida 5 Cines (kino). Krzyż na drogę na przejściu dla pieszych, tak aby być na tej samej stronie drogi, jak tego kina i prowadzić waklingin w tym samym kierunku, w którym byłeś. Przechodząc kilka barów dotrzemy do skrzyżowania (jest tam bar na rogu tutaj). Skręć w prawo i idź prosto na 300 metrów (na Calle Alfonso XII), mijając sklep tytoniowy, apteka, pełnym zieleni placu (to jest Plaza del Museo). Po minięciu placu, obok drogi na prawo jest Calle Almirante Ulloa, miejsca Oasis Backpackers Palace.

Z lotniska:
Weź specjalnego na lotnisko autobusem EA (4) aż do końcowego przystanku, Plaza de Staion magistrali Armas. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, jak się tu dostać od Plaza de Armas dworca autobusowego.

Z Prado de San Sebastien Dworca:
Spacer z głównego wejścia dworca i noszą w lewo. Powinna pojawić się przystanek tramwajowy przed sobą. Tramwajem (jest tylko 1 linia) w kierunku Plaza Nueva. Należy jeździć całą drogę do Plaza Nueva, przystanek końcowy. (1.30). Następnie przejdź na Tetuan Street i idź prosto aż do Plaza del Duque / La Campana (zobaczysz Burger King po prawej stronie). Skręć w lewo na Alfonsa XII Street i idź prosto aż zobaczysz czerwony budynek na rogu po lewej stronie drogi. Skręć w lewo na tej ulicy, Calle Almirante Ulloa nr 1.