X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Oasis Backpackers' Palace Sevilla

C/ Almirante Ulloa, 1, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Plaza de Armas STATION:
Jeśli nadal w stacji opuszczenia przez głównego wejścia. To jest na rogu budynku przy skrzyżowaniu. Jeśli spojrzeć na prawej stronie widać most - nie idź tą drogą to jest zły kierunek! Patrząc na lewo widać skrzyżowanie z tunelem pod nim. Krzyż na drogę w kierunku dużego budynku z cegły - jest to centrum handlowe Plaza de Armas. Przejdź obok drzwi centrum handlowego i niedźwiedź w lewo, mijając Cerveceria la Surea i McDonalds. Powinieneś być w stanie zobaczyć duży różowy / pomarańczowy kolorowy budynek po drugiej stronie drogi, która ma duże litery, poświadczając, że jest Avenida 5 Cines (kino). Przez jezdnię na przejściu dla pieszych, tak aby być na tej samej stronie drogi, jak tego kina i prowadzić waklingin w tym samym kierunku, jak było. Przechodząc kilka barów można dojść do skrzyżowania (jest tam bar na rogu tutaj). Skręć w prawo i idź prosto do 300 metrów (na Calle Alfonso XII), mijając sklep tytoniowy, apteka, pełen zieleni plac (jest Plaza del Museo). Po przejechaniu przez plac, obok drogi na prawo jest Calle Almirante Ulloa, miejsce Oasis Backpackers Palace.

Z lotniska:
Weź specjalny autobus na lotnisko EA (4) aż do końcowego przystanku, Plaza de Armas autobusu staion. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, jak dojechać z dworca autobusowego Plaza de Armas.

Z PRADO de San Sebastien Dworzec autobusowy:
Spacer z głównego wejścia do dworca i opatrzone lewej. Powinieneś zobaczyć przystanek tramwajowy przed sobą. Tramwajem (jest tylko jedna linia) w kierunku Plaza Nueva. Należy jeździć całą drogę do Plaza Nueva, ostatniego przystanku. (1,30). Następnie przejdź na Tetuan Street i idź prosto aż do Plaza del Duque / La Campana (zobaczysz Burger King po prawej stronie). Skręć w lewo na ulicy Alfonso XII i idź prosto aż zobaczysz czerwony budynek na rogu po lewej stronie drogi. Skręć w lewo na tej ulicy, Calle Almirante Ulloa nr 1.