X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Oak Hostel

6-1-2 Higashiueno, Taito-ku, Tokio, Japonia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę wydrukować tę mapę Google dostarczone przez world.com hostel i przynieść go ze sobą. To może być trudne, aby znaleźć swoje miejsce, jeśli nie przyniesie to dokładne mapy. Wiele osób faktycznie zgubić, ponieważ nie wprowadzają dostarczonego mapy.
Dziękuję bardzo za współpracę z góry.

Od Keisei-Ueno kolejowego (15 minut);
· Po przejściu przez bramę biletu, przejdź do lewej strony i można zobaczyć głównego wyjścia.
· Z głównego wyjścia można znaleźć duży sklep elektryczny o nazwie przez kamery Yodobashi przed tobą i skręcić bezpośrednio w lewo i iść aż Ueno dworca kolejowego.
· Przełóż pod mostem kolejowym, utrzymując w lewo i widać duży dom towarowy nazwany przez oioi po prawej stronie, a następnie trzymaj się prosto, aż znajdziesz się postój taksówek. (JR Ueno Sta. Exit Asakusa po lewej stronie)

Od JR Ueno zjazdu Asakusa (10 minut);
· Zostanie wyświetlony pierwszy kuchnia w kolorze pomarańczowym po lewej stronie (sklep Hamburger), prosto i przejść przez ulicę w kierunku FedEx Kinkos.
· Przekazywanie przez FedEx Kinkos, Trzymaj prosto spaceru wzdłuż Asakusa dori Ave. Trzymaj się prosto około 7min, a znajdziesz Metro Tokio Inaricho Sta. (Linia Ginza od Ueno Sta.)

Od Inaricho stacji (2 minuty);
· Z głównego wyjścia nie trzeba skręcić w prawo nie zostawili jut jechać prosto wzdłuż Asakusa dori Ave ..
· Przełóż przez napowietrznej chodnik, można znaleźć sklep spożywczy nazwany przez Mini przystanku na lewym boku i nie poddawać się o 100meters. Jest tablica znak hostelu po prawej stronie chodnika i skręcić w lewo, Oakhostel znajduje się na końcu ścieżki.