X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Oak Hostel

6-1-2 Higashiueno, Taito-ku, Tokio, Japonia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę wydrukować tę mapę Google świadczone przez schroniska world.com i przynieść go ze sobą. To może być trudne, aby znaleźć swoje miejsce, jeśli nie przyniesie to dokładne mapy. Wiele osób faktycznie zgubić, ponieważ nie przyniósł mapy dostarczone.
Dziękuję bardzo za współpracę z góry.

Od stacji Keisei-Ueno (15 minut);
· Po przejściu przez bramę biletu, proszę udać się do lewej strony i można zobaczyć głównego wyjścia.
· Z głównego wyjścia można znaleźć duży sklep elektryczny nazwany przez kamery Yodobashi przed tobą i skręcić bezpośrednio w lewo i iść aż do dworca kolejowego Ueno.
· Przejść pod mostem kolejowym, utrzymując lewo i można zobaczyć wielki dom towarowy nazwany przez oioi po prawej stronie, a następnie trzymaj się prosto, aż znajdziesz się postój taksówek. (JR Ueno Sta. Asakusa zjazd po lewej stronie)

Od stacji JR Ueno Asakusa zjazdu (10 minut);
· Zobaczysz Pierwsza Kuchnia w orange po lewej stronie (Hamburger sklep), prosto i przejść przez ulicę w kierunku FedEx Kinkos.
· Przekazywanie przez FedEx Kinkos, Trzymaj prosto spaceru wzdłuż Asakusa dori Ave. Trzymaj się prosto około 7min, a znajdziesz Tokyo Metro Inaricho Sta. (Linia Ginza od Ueno Sta.)

Od stacji Inaricho (2 minuty);
· Z głównego wyjścia nie trzeba skręcić w prawo nie zostawili sterczeć dalej prosto wzdłuż Asakusa dori Ave ..
· Przejść przez górne przejście, znajdziesz sklep spożywczy nazwany przez Mini zatrzymać na lewym boku, a nie poddawać się o 100meters. Jest płyta znakiem schroniska po prawej stronie chodnika lewo i Oakhostel znajduje się na końcu drogi.