X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do ONE80º Hostel - Alexanderplatz

Otto-Braun-Strasse 65, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Środkami transportu publicznego od Hauptbahnhof
Zapoznaj się z S-Bahn S5, S7 lub S75 w kierunku Wartenberg, Ahrensfelde, Strausfeld. Wysiąść na S-i U-Bahnhof Alexanderplatz. Zjedź na Alexanderplatz / Dircksenstrasse. Krzyż Alexanderplatz i zachować prawo. Ahead zobaczysz wysoki budynek z wielkim reklamowa 'Sharp Aquos. Postępuj zgodnie z szyny tramwajowe obok wysokiego budynku, a zobaczysz Hotel Indigo i Holiday Inn. Skręć w prawo w Theanolte-Baehnisch-Strasse i przejść obok hotelu Holiday Inn. Skręć w lewo w Otto-Braun-Strasse. Zobaczysz ONE80 º Hostel Berlin tuż przed tobą.

Środkami transportu publicznego od dworca Ostbahnhof
Zapoznaj się z S-Bahn S7 lub S75 w kierunku Westkreuz lub Potsdam Hauptbahnhof. Wysiąść na S-i U-Bahnhof Alexanderplatz. Zjedź na Alexanderplatz / Dircksenstrasse. Krzyż Alexanderplatz i zachować prawo. Ahead zobaczysz wysoki budynek z wielkim reklamowa 'Sharp Aquos. Postępuj zgodnie z szyny tramwajowe obok wysokiego budynku, a zobaczysz Hotel Indigo i Holiday Inn. Skręć w prawo w Theanolte-Baehnisch-Strasse i przejść obok hotelu Holiday Inn. Skręć w lewo w Otto-Braun-Strasse. Zobaczysz ONE80 º Hostel Berlin tuż przed tobą.

Środkami transportu publicznego od lotniska Berlin Schoenefeld
Możesz wybrać jedną z dwóch tras:
Albo wziąć S-Bahn S9 w kierunku Pankow. Wysiąść na S-Bahnhof Landsberger Allee. Tramwajem M8 w kierunku Nordbahnhof. Wysiąść na Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse. Spacer ulicą w kierunku wieży telewizyjnej. Zobaczysz ONE80 º Hostel Berlin po prawej stronie.

Lub wziąć S-Bahn S45 w kierunku Südkreuz Bahnhof. Wysiąść na Schöneweide i przyjąć następną S-Bahn S8 w kierunku Birkenwerder Bahnhof. Wysiąść na S-Bahnhof Landsberger Allee. Tramwajem M8 w kierunku Nordbahnhof. Wysiąść na Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse. Spacer ulicą w kierunku wieży telewizyjnej. Zobaczysz ONE80 º Hostel Berlin po prawej stronie.

Środkami transportu publicznego od lotniska Tegel
Weź Tegel Express Bus TXL do Alexanderplatz przez Hauptbahnhof. Autobusem trwa około 50 minut. Wysiąść na Alexanderplatz. Lek na spacery do kierunku jazdy aż do następnych świateł. Przejechać przez ulicę i skręcić w prawo w Alexanderstrasse. Lek na spacery do następnego dużego skrzyżowania i skręcić w lewo w Otto-Braun-Strasse. Schronisko będzie 200m dalej po lewej stronie.