X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do ONE80º Hostel - Alexanderplatz

Otto-Braun-Strasse 65, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Środkami transportu publicznego od Hauptbahnhof
Zapoznaj się z S-Bahn S5, S7 lub S75 w kierunku Wartenberg, Ahrensfelde, Strausfeld. Wysiąść na S i U-Bahnhof Alexanderplatz. Zjedź do Alexanderplatz / Dircksenstrasse. Krzyż Alexanderplatz i zachować prawo. Ahead widać wysoki budynek z dużym "Sharp Aquos 'billboard. Śledź szyny tramwajowe obok wysokiego budynku, a zobaczysz Hotel Indigo i Holiday Inn. Skręć w prawo w Theanolte-Baehnisch-Strasse i przejść obok hotelu Holiday Inn. Skręć w lewo w Otto-Braun-Strasse. Zobaczysz ONE80º Hostel Berlin tuż przed tobą.

Środkami transportu publicznego od Ostbahnhof
Kolejką S-Bahn S7 lub S75 w kierunku Westkreuz lub Potsdam Hauptbahnhof. Wysiąść na S i U-Bahnhof Alexanderplatz. Zjedź do Alexanderplatz / Dircksenstrasse. Krzyż Alexanderplatz i zachować prawo. Ahead widać wysoki budynek z dużym "Sharp Aquos 'billboard. Śledź szyny tramwajowe obok wysokiego budynku, a zobaczysz Hotel Indigo i Holiday Inn. Skręć w prawo w Theanolte-Baehnisch-Strasse i przejść obok hotelu Holiday Inn. Skręć w lewo w Otto-Braun-Strasse. Zobaczysz ONE80º Hostel Berlin tuż przed tobą.

Środkami transportu publicznego od lotniska Schönefeld w Berlinie
Możesz wybrać jedną z dwóch tras:
Albo wziąć S-Bahn S9 w kierunku Pankow. Wysiąść na S-Bahnhof Landsberger Allee. Tramwajem M8 w kierunku Nordbahnhof. Wysiąść na Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse. Spacer ulicą w kierunku wieży telewizyjnej. Zobaczysz ONE80º Hostel Berlin po prawej stronie.

Lub kolejką S-Bahn S45 w kierunku Südkreuz Bahnhof. Wysiąść na Schöneweide i przyjąć następną S-Bahn S8 w kierunku Birkenwerder Bahnhof. Wysiąść na S-Bahnhof Landsberger Allee. Tramwajem M8 w kierunku Nordbahnhof. Wysiąść na Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse. Spacer ulicą w kierunku wieży telewizyjnej. Zobaczysz ONE80º Hostel Berlin po prawej stronie.

Środkami transportu publicznego od lotniska Tegel
Weź Tegel TXL autobus ekspresowy do Alexanderplatz poprzez Hauptbahnhof. Autobusem trwa około 50 minut. Wysiąść przy Alexanderplatz. Idąc w kierunku jazdy, aż do następnych światłach. Przejechać przez ulicę i skręcić w prawo w Alexanderstraße. Lek na spacery do następnego dużego skrzyżowania i skręcamy w lewo w Otto-Braun-Strasse. Schronisko będzie 200m dalej po lewej stronie.