X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Nova Traveller's Lodge

No.10 Taishengbei Road, Chengdu, Chiny

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Czy chcesz zatrzymać się gdzieś, że naprawdę znajduje się w centrum miasta, bo nie chcą płacić za transport? To inteligentne myślenie. Kto chce taszczyć swoje rzeczy dalekie odległości w całym mieście po przyjeździe? Nikt, oczywiście. Nie wspominając już o koszt biorąc taksówki i autobusy (które może naprawdę dodać). Kiedy mówimy, że jesteśmy w centrum miasta, mamy na myśli to!
@ Z Chengdu Północnej dworcu kolejowym:
Po wyjściu od północnego dworca kolejowego, można zobaczyć wejście do metra, po lewej stronie, a następnie metrem linii 1, wysiąść na】 【klasztoru Wenshu, dojść do wyjścia H 【】, a następnie przejść wzdłuż 【Wenwu street】, untill do Sunshine Hostel 天府 阳光 酒店, widać 【Tai Sheng Bei Droga】 太 升 北路 na lewej ręce, i skręcić w lewo, około 100 metrów, można zobaczyć naszego hostelu w nr.10 za autobusem zatrzymać.

@ From East dworcu kolejowym w Chengdu
Musisz iść do podziemnego dworca autobusowego we wschodniej placu, wziąć No.101 na platformie 2, wysiąść "yusha droga szybkiego ruchu", a następnie dojść do przełomu przekraczania prawa, zachować pieszo około 5 minut można się przystanek autobusowy na Ciebie w lewo , Jesteśmy w tyłu przystanku.
OR można metrem linii 2 wysiąść "Tianfu suqare" i autobusem No.45/53/61 na wyjeździe (B), a następnie wysiąść "sheng tai lu Kou"
@ Od Xinnanmen Bus Terminal:
można wziąć No.126 wysiąść 'Da'an zhong lu ", i chodzić 7 minut do naszego hostelu lub
Możesz wziąć No.48 wysiąść "Xi zhong Shun cheng ulicę i zmienić No.61 na tym samym przystanku wysiąść Sheng tao lu Kou", dojść do skrzyżowania skręcić w lewo, w odległości zaledwie 3 minut, pojawi się przystanek autobusowy , możemy pozostać z przystanku

@ Od Cha ZI Dian Xinnanmen Bus Terminal:
można wziąć No.341 autobusowe wysiąść YU Sha Road (玉沙 路), a następnie powrócić trochę widać duże skrzyżowanie, proszę ją przekroczyć i skręcić w prawo, prosto, zobaczysz naszą Nova w 2 minuty lub można metrem linii 2 wysiąść Tianfu suqare i autobusem No.45/53/61 na wyjeździe (B), a następnie wysiąść "Sheng tai lu Kou"


By Transfer z lotniska:
Po wyjściu z budynku lotniska, z lotniska autobus 303 jest tuż przed tobą. Możliwe jest również, aby wziąć ten autobus do centrum miasta i wziąć taksówkę z tam (o CNY12) do schroniska.

Samochodem:
możemy zorganizować nasz własny minibus do ciebie z lotniska, 90rmb na minivana. m.in. 4persons z bagażem, jeśli chcesz, napisz lub zadzwoń do nas wcześniej.


Zameldowanie w czasie 24 godzin
成都市 太 升 北路 10 号 乐 浮 国际 青年旅舍