X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Nouvo City

2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu, Bangkok, Tajlandia

Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Informacje O Placówce:

Przetłumaczone przez Google
Krótka historia starego Bangkoku

Banglumphu jest najstarszą i zabytkowej dzielnicy Bangkoku, gdzie każdy kąt ma swoją historię do opowiedzenia. Z kanału strategicznej, która biegnie wzdłuż Nouvo City Hotel do barwnej historii Khaosan w skoku, począwszy od Bangkoku przemysłu turystycznego w dawnych dniach, powiat Banglumphu zawsze miała szczególne miejsce w sercach zarówno alike Thais i turystów zagranicznych.

Historia hotelu

Nouvo City Hotel jest jednym z najlepszych hoteli w Bangkoku na Rattanakosin Island, oryginalnego narodzin miasta.

Ale historia zaczyna się od utworzenia naszego pierwszego hotelu, New World City Hotel. Od ponad 20 lat zajmujemy się dumą służąc i gościnni turystów przybyłych z całego świata, aby przeżyć dawne cuda części Bangkoku. Również Halal hotelu New World City pierwotnie rozpoczął jako mieszkania usług i stopniowo przeniesieni do hotelu 4-gwiazdkowego, w celu dostosowania się do stale zmieniających się potrzeb podróżujących trendy.

Nouvo City Hotel zapewnia bezpłatny transport w jedną stronę van usługi codziennie, aby pomóc utrzymać naszym gościom dogodną bazę niektórych premierowych rajów handlowych Bangkoku. Zaczynając w hotelu, van transport sprawia, że ​​dwa przystanki: Siam Discovery i Platinum Fashion Mall podczas przechodzenia przez niektórych słynnych punktów Bangkoku zainteresowania.

Szukaj dostępnych


Zasady anulowania

Ten obiekt ma politykę anulowania 2dni.
Nie anulowanie na czas pociąga za sobą opłatę w wysokości pierwszej nocy pobytu.
Nouvo City Located at 2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu, Bangkok.
Nouvo City
Thailand
Bangkok Khaosan raod, Pranakorn 10200 2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu
0% 0
13.7627757 100.4993140
Nouvo City
    Pokoje dostępne     3 łóżka Prywatny Z Łazienką/wc     Prywatny Z 2 Łóżkami Z Łazienką/wc     Osobne Łóżko Podwójne Z Łazienką/wc     Jednoosobowy, Prywatny Z Łazienką/wc     Luksusowy Pokój Prywatny Z 2 Łóżkami Z Łazienką/wc     Luksusowy Pokój Osobne Łóżko Podwójne Z Łazienką/wc     Jednoosobowy, Prywatny Z Łazienką/wc     Osobne Łóżko Podwójne Z Łazienką/wc     3 łóżka Prywatny Z Łazienką/wc     Luksusowy Pokój Jednoosobowy, Prywatny Z Łazienką/wc     Luksusowy Pokój Prywatny Z 2 Łóżkami Z Łazienką/wc