X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do NosDa Studio Hostel

Despenser Street, Riverside, Cardiff, Walia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem i autobusem:
Najbliższy przystanek dla autobusów i pociągów jest w Cardiff. Stąd, skręcić w lewo przez rzekę Taff, następnie skręcić w prawo zaraz po rzece z stadionie na prawej nieruchomości NosDa Studio jest na końcu ulicy, naprzeciwko ciebie!

Samochodem:
Od skrzyżowania 32 M4 odbioru, a następnie kierować się znakami na centrum Cardiff wzdłuż ruchliwej dwujezdniowej (A470) na około. 2 mil. Na zbliżający centrum po drodze wokół Zamku w prawo, potem prosto przez dwa zestawy światłach przez most, a następnie skręcić w lewo na następnych światłach w Dolnej Cathedral Road. Na mini rondzie przed tobą skręcić w pierwszą ulicę w lewo w ul Po Despenser rzędem domów szeregowych jest skręcając w lewo - weź to i potem następny prawo, które jest z powrotem pas do hostelu parkingu.


Samolotem:
Cardiff International Airport znajduje się około 40 minut jazdy od centrum miasta oraz usług przychodzące regularne loty z Dublin, Belfast, Glasgow, Edynburgu, Manchesterze i Amsterdamie (patrz linki do bardziej szczegółowych informacji). Z lotniska można wziąć taksówkę lub autobus X91 do centrum miasta.

Przez Morze Irlandzkie:
W drodze do lub z Irlandii statkiem? Jesteśmy doskonałym zatrzymanie się punktem do odwiedzenia Walii. Wszystkie porty są obsługiwane przez szyny. Istnieją cztery przejścia między Walii i Irlandii: