X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do North Hotel No 2

5B Tam Thuong Street, Hanoi, Wietnam

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 60%Udogodnienia

North Hotel N.2 znajduje się w Hanoi Old Quarter, bardzo blisko jeziora Hoan Kiem, w historycznym centrum miasta. Nasze North Hotel N.2 jest 5 minut spacerem od dworca autobusowego mini lotniska Noi Bai i 7 minut spacerem od głównego dworca kolejowego w Hanoi Kolei.

Jeśli zdecydowałeś się znaleźć nasz hotel sami chcielibyśmy powiedzieć, jak dostać miejsce w naszym hotelu, prosimy przejść do Hang Bong Street (gdzie znajduje się wiele sklepów z jedwabiu, z pamiątkami itp) uzyskać numer domu 40 HANGBONG ulicy, zobaczyszpłyta ulicy pokazując NGO TAM Thuong, iść prosto około 50 metrów, będzie można zobaczyć w naszym hotelu: North Hotel N.2.

Z dworca na lotnisko Noi Bai w mini-bus Quang Trung Street, idziesz pieszo do ulicy Ly Quoc Su Hang a następnie dostać się do Bong Street i idź w lewo na Hang Bong następnie uzyskać numer domu 40 Hang Bong Street, można zobaczyć pokaz deska ulica NGO TAM Thuong, iść prosto około 50 metrów, będzie można zobaczyć w naszym hotelu: North Hotel N.2 jak wyżej wymienione.

Z dworca Kolei Hanoi, można przejść bezpośrednio na Tran Hung Dao ulicy skręcić w lewo, aby uzyskać Quan Su Street. Śledź ten Quan Su Street, aż dojdziesz Hang Bong Street, skręć w prawo na Hang Bong. Śledź prawo to Hang Bong Street, a następnie uzyskać numer domu 40 Hang Bong Street, zobaczysz radę miasta, na NGO TAM Thuong, iść prosto około 50 metrów, będzie można zobaczyć w naszym hotelu: North Hotel N.2 jak wyżej wymienione.

Najlepszym i dobry sposób, aby dotrzeć do naszego North Hotel N.2 z lotniska w Hanoi, chcielibyśmy polecić naszą usługę odbioru bezpośrednio do naszego North Hotel N.2.

Jeśli poprosisz możemy zorganizować transport z lotniska międzynarodowego w Hanoi do naszego hotelu. Oferujemy dobry samochód po cenach lokalnych, 18 USD dla 2 osób (max 4 osoby) oraz 15 USD za 1 osobę (w tym wszystkie podatki, most, opłat drogowych, ...), aby podnieść cię w Hanoi - Noi Bai Międzynarodowy Lotnisko.Kierowca będzie obsługiwać referat napisany swoje imię i nazwisko.

Oferowane ceny są wliczone wszystkie opłaty most drogowy, etc i kierowca musiał iść na lotnisko, czeka cię i zabierze Cię z powrotem do naszego hotelu, więc jego dwukierunkowej taxi plus czas oczekiwania.

Jeśli zgadzasz się z naszą propozycją, proszę podać nam swoje dane przyjazdu: szacowany czas przybycia, numer lotu, nazwa Airlines Company, skąd do Hanoi.